TVP VOD seriale. Jakie produkcje dostępne są na platformie Telewizji Polskiej, które warto znać?

Platformy streamingowe od lat cieszą się popularnością wśród widzów. Ostatnio uznanie wśród internautów zdobywa również platforma Telewizji Polskiej, czyli TVP VOD. Sprawdzamy, jakie seriale dostępne są w internetowej telewizji. Zobaczcie sami.

Multimedia

TVP VOD - platforma Telewizji Polskiej

Serwisy oferujące wideo na życzenie [z angielskiego VOD - Video on demand, czyli wideo na życzenie, pot. także oglądanie na żądanie] bardzo szybko zyskały sporą widownię. Światowe giganty takie, jak: Netflix czy HBO GO, bardzo dobrze odnalazły się na rynku, na którym nie brakuje jednak miejsca także dla rodzimych serwisów, jak Player.pl czy TVP VOD. Ostatniej wymienionej platformie postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej. Zobaczcie sami, co można zobaczyć na vod.tvp.pl/!

Co znajdziemy w serwisie i ile kosztuje TVP VOD?

Na vod.tvp.pl oprócz treści płatnych znajdziesz ponad 40 tys. materiałów wideo dostępnych bezpłatnie. Platforma oferuje również aplikacje mobilną. Uwaga! Treści wideo nie są dostępne na terytorium Ameryki Północnej ze względów licencyjnych. Niektóre tytuły są dostępne jedynie w Polsce.

Na jakie seriale warto zwrócić uwagę w polskim serwisie VOD?Zobacz więcej

Cena VOD TVP

Koszt dostępu do pojedynczego materiału (odcinek serialu, film fabularny lub transmisje na żywo) portalu vod.tvp.pl:
- W przypadku przelewu opłata wynosi: 5 zł / 8 zł / 11 zł / 17 zł / 23 zł.
- Opłata przez SMS kosztuje: 6,15 zł / 9,84 zł / 13,53 zł / 17,22 zł / 23,37 zł.
Obydwa pakiety dostępne będą przez 24 godziny po zakupie. Wskazanie, która cena z powyższego cennika ma zastosowanie do konkretnego materiału znajduje się przy jego opisie. Od momentu aktywacji kodu materiał można oglądać dowolną ilość razy przez 24 godziny tylko na jednym komputerze, w przeglądarce na której dokonano aktywacji kodu.

Koszt subskrypcji platformy:

  • Okres testowy wynosi 0 zł przez 14 dni, po okresie testowym 30 dni to koszt 9,99 zł.
  • Dostęp do treści w Strefie ABO w ramach potwierdzenia opłacania abonamentu RTV jest bez dodatkowych opłat.

Co obejrzeć na TVP VOD?

Na platformie dostępne są programy, seriale, filmy dokumentalne, fabularne, dla dzieci. Znajdziecie tam również zakładkę "Teatr telewizji". W naszej galerii zebraliśmy dla was propozycje seriali dostępnych w tej aplikacji:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×