tvp

"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

Już od 3 września widzowie ponownie będą mieli okazję śledzić muzyczne losy uczestników programu "The Voice of Poland 13", w którym muzyka i talent grają dwie główne role. Za nami prezentacja trenerów i prowadzących nową edycję programu i przyznajemy, że Justyna Steczkowska w czerwonej sukni zadała szyku! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką trenerką jest debiutująca w show Lanberry! Sprawdźcie.

13.08.2022The Voice of Poland

"Europa da się lubić". Paolo Cozza kiedyś był ulubieńcem telewidzów. Jak wygląda i czym się dziś zajmuje sympatyczny Włoch?

Do dziś Paolo Cozza jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Włochów w Polsce. Sławę nad Wisłą przyniosły mu jego występy w programie "Europa da się lubić". Co dziś słychać u sympatycznego Włocha? Okazuje się, że nie może on narzekać na brak zajęć. Bardzo się zmienił od swojej ostatniej obecności w telewizji?

10.08.2022Europa da się lubić

Śluby bohaterów "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz! Wiadomo już, kto będzie następny?

"Sanatorium miłości" to program, który łączy ludzi po 60. roku życia. Niektórym się udało i dziś mogą się cieszyć urokami małżeństwa o boku swoich drugich połówek. Przypominamy, którzy kuracjusze z "Sanatorium miłości" wzięli ślub i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z tych ceremonii. Pokazujemy również, którzy z kuracjuszy mogą niedługo powiększyć "ślubną" listę programu.

09.08.2022Sanatorium miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×