TVP2 chce stworzyć serial komediowy "2050" o sukcesach Polski w przyszłości

Dyrektor TVP2, Maciej Chmiel zapowiedział powstanie nowego serialu komediowego "2050". Będzie on opowiadał o Polsce - kraju odnoszącym ogromne sukcesy na skalę światową.

Multimedia

Wkrótce mają rozpocząć się prace nad serialem komediowym "2050". Powiedział o tym Maciej Chmiel podczas panelu o serialach, który został zorganizowany w ramach tegorocznych targów telewizyjnych MIPTV, odbywających się od 4 do 7 kwietnia w Cannes.

CZYTAJ TAKŻE:

"MOROWE PANNY" - NOWY SERIAL TVP O LOSACH KOBIET W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ
MACIEJ MUSIAŁ ZAGRA ADAMA MICKIEWICZA W NOWYM SERIALU TVP?

Akcja serialu ma dziać się w 2050 roku, gdy pozycja Polski na świecie jest dużo lepsza niż obecnie. To nie Polacy wyjeżdżają za pracą na zachód, ale w Polsce pracować chcą Niemcy, Francuzi czy Belgowie. Dzieje się tak, bo nasz kraj stał się prawdziwą potęgą technologiczną. Polska odnosi sukcesy też na innych polach. Serial zaczyna się, gdy nasza drużyna narodowa w finale piłkarskiego mundialu pokonuje Brazylię.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, dyrektor TVP2 jest zadowolony z reakcji, jaką wywołał ten pomysł podczas targów w Cannes. "2050" ma bazować na graniu stereotypem. Powstały już pierwsze scenariusze, stworzone przez Marcina Baczyńskiego, który jest m.in. scenarzystą dwóch części "Listów do M.", serialu TVN "Aż po sufit!" czy emitowanego kilka lat temu w TVP1 "Piątego stadionu".

Komentarze

Skomentuj
  • Garak (gość)

    Już nawet nie można niczego w sieci publikować bo zaraz ktoś z telewizji to ukradnie - pomysł na ten serial został buchnięty z portalu wielkarzeczpospolita.net który od lat prześmiewczo opisuje Polskę jako futurystyczne mocarstwo

    10.04.2016 14:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×