TVP2 rezygnuje z sylwestra we Wrocławiu! Stacja zorganizuje koncert w Toruniu?

Pod koniec sierpnia informowaliśmy o tym, że stacja TVN rezygnuje z Sylwestra w Krakowie. Jak się teraz okazuje, Telewizja Publiczna również planuje duże zmiany dla swoich widzów. Prawdopodobnie w tym roku, TVP2 pokaże koncert sylwestrowy z Torunia. Dobra zmiana?

Multimedia

To koniec kilkuletniej tradycji współorganizacji koncertu sylwestrowego przez miasto Wrocław i Telewizję Publiczną. Urząd Miejski Wrocławia poinformował, że w tym roku nie będzie „Sylwestra z Dwójką”.

Po kilku latach hucznych sylwestrów organizowanych na Rynku we współpracy z telewizyjną Dwójką miasto zmienia format i otwiera nowy cykl: „Sylwester we Wrocławiu. Z Wrocławiem". Inspiracją są wydarzenia ESK i sukcesy wrocławskich artystów. Przez najbliższych kilka lat będziemy witać Nowy Rok we Wrocławiu, słuchając muzyki w wykonaniu naszych zespołów i solistów - poinformował Urząd Miejski Wrocławia w komunikacie.

CZYTAJ TAKŻE:

TVN REZYGNUJE Z SYLWESTRA W KRAKOWIE. OD TEGO ROKU BĘDZIE RELACJONOWAĆ IMPREZĘ W WARSZAWIE!

Nie oznacza to jednak, że Telewizja Publiczna całkowicie rezygnuje z organizacji sylwestra na swoich antenach. Jak ustaliło Radio Wrocław, TVP prowadzi obecnie rozmowy z władzami Torunia dotyczące wspólnej organizacji koncertu sylwestrowego. Według informacji udzielonej przez rzecznika prasowego Prezydenta Miasta Torunia, to nadawca zwrócił się do władz miasta z taką propozycją.

Czy w tym roku TVP2 będzie transmitować imprezę sylwestrową z Torunia? Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez Telewizję Publiczną.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×