"Twarz". Kożuchowska, Ostaszewska i Ibisz na premierze filmu Małgorzaty Szumowskiej [GALERIA]

Plejada gwiazd pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej w Warszawie. Na czerwonym dywanie pozowały m.in. Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

Multimedia

Do kin w całej Polsce wchodzi "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej. Film miał swoją premierę na 68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowego Berlinale, w czasie którego polska reżyserka została nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem, czyli Wielką Nagrodą Jury (Grand Prix Jury).

"Twarz". Polska w naprawdę dużych dawkach. Małgorzata Szumowska idzie drogą Patryka Vegi?Zobacz więcej

To naprawdę duża nagroda. Oznacza, że ju- ry pokochało mój film. Wszyscy powiedzieli mi za kulisami, że go uwielbiają - powiedziała Szumowska tuż po otrzymaniu nagrody. -To ten moment, kiedy otworzyły się drzwi dla kobiet w branży filmowej. Cieszę się, że biorę w tym udział - dodała.

"Twarz" to współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Odtwórcą głównej roli w "Twarzy" jest Mateusz Kościukiewicz - prywatnie związany z Małgorzatą Szumowską. Obojga nie zabrakło podczas uroczystej premiery filmu w Warszawie. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęcia!

TOP5 premier kinowych kwiecień 2018. Na co pójść do kina w kwietniu? [ZWIASTUNY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×