"Twarz". Na planie filmu Małgorzaty Szumowskiej. Dlaczego produkcja owiana jest tajemnicą? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Twarz" to nowy film autorki „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej. Co działo się na planie filmu? Dlaczego produkcja owiana jest tajemnicą?

Multimedia

"Twarz" to nowy film Małgorzaty Szumowskiej. -Utrzymywaliśmy film w tajemnicy, chcemy, żeby to była niespodzianka - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" reżyser. -Jest klimat romantyczny, trochę baśniowy - powiedział operator i autor zdjęć Michał Englert. Czy Szumowskiej i Englertowi udało się określić gatunek tego filmu? Zobacz wideo!

Zobacz oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Twarz" to współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Odtwórcą głównej roli w „Twarzy” jest Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”, „W imię”, „Matka Teresa od kotów”, „Amok”). W pozostałych rolach występują Agnieszka Podsiadlik nominowana w zeszłym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za występ w filmie „Baby Bump” oraz Małgorzata Gorol, debiutująca na dużym ekranie, laureatka prestiżowych nagród teatralnych, między innymi Nagrody im. Leona Shillera.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

„TWARZ” w kinach od 6 kwietnia 2018 roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×