"Two Weeks to Live". Arya Stark z "Gry o tron" w zwiastunie nowego serialu. Kogo tym razem zagra Maisie Williams?

Maisie Williams, znana fanom "Gry o tron" jako Arya Stark, pojawiła się w zwiastunie nowego serialu. "Two Weeks to Live" to czarna komedia telewizji Sky. Kogo tym razem zagra Maisie Williams?

Multimedia

Maisie Williams w nowym serialu

"Two Weeks to Live" to sześcioodcinkowa czarna komedia produkcji telewizji Sky. Opowiada o Kim Noakes (w tej roli Maisie Williams) - dziewczynie, której ojciec zmarł w tajemniczych okolicznościach. Matka (Sian Clifford) postanowiła wywieźć ją na wieś i nauczyć sztuki przetrwania. Kim kończy 18 lat i decyduje się wyjść do świata.

Gwiazdy serialu prywatnie. Jak wyglądają bez charakteryzacji? Zobacz więcej

Niewłaściwy żart w lokalnym pubie sprawia, że sprawy przybierają zaskakujący obrót, stawiając w niebezpiecznej sytuacji właściciela knajpy i matkę Kim. W efekcie widzowie będą świadkami ciągu nietypowych zdarzeń, zawierającego m.in. ucieczkę przed gangsterami i policją.

Pojawił się już zwiastun "Two Weeks to Live", w którym widzimy Maisie Williams, uzbrojoną nie tylko w pistolet, ale też cięty dowcip. Na ekranie pojawią się także min. Sean Knopp ("Doctor Who"), Mawaan Rizwan ("Benjamin") i Taheen Modak (Van Der Valk). Premiera serialu w Wielkiej Brytanii zapowiedziana jest na 2 września.

Najczęściej piracone seriale w czasie pandemii. Oto co nielegalnie pobieraliśmy z sieciZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×