„Twoja na zawsze”. Nowa meksykańska telenowela od 8 marca w Czwórce

8 marca Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Twoja na zawsze”, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. To romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku.

Multimedia

"Twoja na zawsze" - TV4, środa, 8 marca 2017, gdz. 16:00

Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje maszynę, a towarzyszy mu jedynie kolega, który tuż przed startem poprosił go o podwiezienie. Niestety samolot ma awarię i rozbija się w górach w okolicy Taxco. Diegowi udaje się wyskoczyć ze spadochronem, ale jego kolega ginie.

Rannego Diega znajduje Olvido, młodziutka kwiaciarka z Taxco. Dziewczyna ratuje go od niechybnej śmierci i zabiera do domu, choć wie, że ciotka Eufrasia, u której mieszka, zrobi jej o to awanturę. Kobieta pastwi się nad Olvido od dziecka i wykorzystuje każdą okazję, by zatruć jej życie. Bardzo wcześnie zmusiła ją do porzucenia szkoły i pójścia do pracy, ale na przekór przeciwnościom Olvido jest pogodną, pełną ciepła dziewczyną, gotową zawsze pomagać innym i zjednującą sobie sympatię ludzi. Nie mogąc się uczyć, pasjami pochłania książki, a z podłością ciotki radzi sobie dzięki wsparciu dziadka i kuzynów, Martity i Chuya.

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Tymczasem w Acapulco w rezydencji Santanderów wszyscy są już gotowi na ceremonię ślubną i niecierpliwie wypatrują Diega. Tylko jego brat, Rodrigo, jest coraz bardziej udręczony. Nieśmiały, kulejący od urodzenia chłopak skrycie kocha się w Irán i teraz, kiedy jego ukochana ma zostać jego szwagierką, jeszcze bardziej przeklina swój los.

Wkrótce staje się jednak jasne, że nic nie potoczy się zgodnie z planem. Kiedy Diego nie wraca i nie odbiera telefonów, Iran wpada w furię, że narzeczony porzucił ją przed ołtarzem. Nikt z rodziny Santanderów nie wie, że kieruje nią nie miłość, lecz złość z powodu fortuny, jaka wymknęła jej się z rąk. Wszystko się zmienia, gdy nadchodzą wieści o wypadku, a Diego zostaje uznany za zmarłego. Matka Iran, Angustias, postanawia doprowadzić do małżeństwa Iran z Rodrigiem. Swej drugiej córce, Vanessie, Angustias każe zdobyć serce Bernarda, starszego milionera i wspólnika Diega.

Gdy w Taxco Diego dochodzi do siebie, okazuje się, że stracił wzrok i pamięć. Olvido, która troskliwie się nim opiekuje, nazywa go Davidem i staje się jego przewodniczką. Niezrażona szykanami Eufrasii i coraz bardziej złośliwymi plotkami w okolicy, Olvido jest zdeterminowana, by za wszelką cenę pomóc swojemu podopiecznemu stanąć na nogi. Budzi to zazdrość zakochanego w niej Pancha, biednego ale pracowitego chłopaka, który marzy o poślubieniu Olvido i pierwszy przeczuwa, że tych dwoje połączy coś więcej…

Tymczasem przyjaciel Diega z Nowego Jorku, pasierb bogatego i wpływowego Armanda Balmacedy, rozmawia z ojczymem o jego przeszłości. Armando wyznaje mu, że przed laty kobieta, którą bardzo kochał urodziła mu córkę, której nigdy nie widział, z powodu intrygi Eufrasii, siostry jego ukochanej.

Zobacz galerię

"The Brain" od 7 marca w Polsacie

Komentarze

Skomentuj
 • Terka (gość)

  Jeżeli nie macie możliwości wyemitować rozpoczętego serialu do końca ,to po protu nie zaczynajcie w ogóle. przykład "Droga do szczęścia "nie pomyśleliście,że jeżeli ktoś zaczął go oglądać to chciałby widzieć zakończenie, to trochę nieuczciwe i zniechęcające do oglądania następnych.

  01.08.2017 11:19
 • Anita (gość)

  Witam kiedy będzie droga do szczęścia powini puść zamiashawaiie 5-0 to powina być droga do szczęścia

  24.07.2017 17:03
 • kamila Nocoń 💕 (gość)

  Hej,dlaczego wszyscy piszecie o Drodze do szcześcia, przeciez to bylo beznadziejns telka. A ,,Twoja na zawsze jest o wiele piekniejsza od tej telki. Daniel Elbittar (Diego)-główny bohater Melissa Barerra (Olvido)-główna bohaterka. Powiem wam szczerze: Diego jest bardzo przystojnyyy,nigdy nie widzialam takiego przysyojniaakaa jak on. Cudownyy. Lofff. 💞💕💔😱😘😘😘😘😘😘😘😘💕💔

  21.04.2017 06:40
 • Maja (gość)

  Kiedy bedzie dalsza czesc serialu Droga do szczescia?Przeciez nie mozna ot tak sobie w polowie przerwac bez podania przyczyn oraz wyjasnienia i uwazam ze jest to brak poszanowania widzow, absolutne lekcewazenie i w ogole. To sie nazywa potocznie mam was ............

  10.04.2017 18:51
 • matii (gość)

  jak można przerywać serial . Jak się coś zaczyna to się kończy

  22.03.2017 21:47
 • Aga (gość)

  Kiedy droga do szczęścia. Szkoda że przerwali ten serial

  20.03.2017 21:01
 • Max (gość)

  A Ile odcinkow ten serial ???

  09.03.2017 16:49
 • Angelika (gość)

  Są może powtórki

  08.03.2017 21:00
 • Oliwia (gość)

  Kgghg

  08.03.2017 17:32
 • Maja (gość)

  Dlaczego nie ma dalszej czesci DROGA DO SZCZESCIA , tak sobie w polowie serialu zlikwidowane, kiedy bedtzie dalsza czesc?

  08.03.2017 14:47
 • Moni (gość)

  Ja bym wolała żeby dali drogę do szczęścia

  07.03.2017 19:35
 • Ani (gość)

  Na ipli moza obejrzec powtorki

  03.03.2017 14:23
 • Ani (gość)

  Na ipli moza obejrzec powtorki

  03.03.2017 14:23
 • Bobo (gość)

  Mogli by dać powtòrki tak jak kiedyś o 10 rano!!!!!!!!!!

  02.03.2017 23:17
 • kamilaaa (gość)

  Ciekawie się zapowiada :-*

  02.03.2017 17:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×