"Twoja na zawsze" odcinek 132. Olvido poznaje prawdę o Stefano! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Esperanza wyjawia Olvido prawdę o Stefano. Czy kwiaciarka zrezygnuje z poślubienia prawnika? Sprawdź, co wydarzy się w 132. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

Multimedia

"Twoja na zawsze" odcinek 132. - TV4, poniedziałek, 18 września 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) zdecydowała się na ślub ze Stefano (Bernie Paz), czym wywołała wielkie poruszenie wśród Santanderów. Wszyscy próbują ich zniechęcić do tego ożenku.

W 132. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Raquela (Wendy de los Cobos) próbuje uświadomić Stefano, że Olvido nigdy go nie pokocha. Stefano ignoruje te słowa. Jednak kobieta nie poddaje się i wyjawia mu, że Olvido kocha Diega (Daniel Elbittar) i nigdy nie obdarzy innego mężczyzny prawdziwym uczuciem.

Kiedy ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Esperanza (Leticia Huijara) przez lata skrywała tajemnicę. Wyjawienie sekretu może być jedynym sposobem, aby powstrzymać Olvido przed ślubem. Kobieta w końcu wyznaje Olvido, że Stefano jest biologicznym ojcem Diega. Czy to zniechęci piękną kwiaciarkę do ślubu z prawnikiem?

Iran (Cecilia Ponce) przypadkiem odkrywa pomieszczenie, w którym ukrywają się Nelson (Ramiro Tomasini) i Jaguar (Christian Wolf). Mężczyźni są wściekli przez zdemaskowanie i atakują Iran.

Zobacz galerię

Co wydarzy się w historii o Olvido i Diegu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×