„Twoja na zawsze”. Wiemy, jaki serial zastąpi meksykańską telenowelę w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Twoja na zawsze" dobiega końca. TV4 już niebawem wyemituje ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli. Co dalej? Sprawdźcie, jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"!

Multimedia

"Twoja na zawsze" to romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Produkcja dobiega jednak końca! Ostatni, 137. odcinek telenoweli z Melissą Barrerą i Danielem Elbittarem w rolach głównej TV4 wyemituje połowie września. Jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"?

Pamiętacie serial "Esmeralda"? To właśnie meksykańska telenowela z 1997 roku zastąpi na antenie TV4 "Twoja na zawsze". „Esmeralda” ma zadebiutować na antenie TV4, w drugiej połowie września, tuż po zakończeniu obecnie emitowanej telenoweli w paśmie o godzinie 16:00.

Diego i Olvido będą razem po rozwodzie z Iran? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Esmeralda" odniosła ogromny sukces nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach hiszpańskojęzycznych oraz w Europie. W Polsce miał swoją premierę w październiku 1998 roku i zdobył równie wielką popularność. Była to druga po "Niewolnicy Isaurze" latynoska produkcja, na punkcie której Polacy oszaleli. Serial to historia niewidomej Esmeraldy, która spotyka na swojej drodze przystojnego studenta medycyny, Jose Armando. Mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, para zakochuje się w sobie. Od tej pory rozpoczynają trudną walkę o swoją miłość. W rolach głównych najbardziej rozpoznawalna para wśród latynoskich aktorów - Leticia Calderón i Fernando Colunga... czytaj więcej

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Cieszycie się z powrotu "Esmeraldy"?

Komentarze

Skomentuj
  • basia (gość)

    Dajcie po esmeraldzie Palome albo Zakazane uczucie.

    23.08.2018 11:12
  • Miska (gość)

    DAJCIE PO ESMERALDZIE TRIUMF MIŁOŚCI A NIE TYLKO ZAWSZETO SAMO

    17.08.2018 15:50
  • Miska (gość)

    TRUMF MIŁOŚCI!

    17.08.2018 15:48
  • Natalia (gość)

    Ja chętnie jeszcze raz zobaczyła bym serial ,, Morze miłości" lub ,, Burza" ewentualnie ,, Triumf miłości" ❤

    19.07.2018 16:04
  • Rosalinda (gość)

    Rosalinda😄

    05.07.2018 17:31
  • Edyta (gość)

    Maria z przedmiesia

    05.07.2018 17:30
  • Gość (gość)

    Dajcie Twarz Analiji, telenowela cudowna!!

    02.07.2018 16:35
  • Gość (gość)

    Dajcie Twarz Analiji, telenowela cudowna!!

    02.07.2018 16:34
  • Kasia (gość)

    Dajcie po esmeraldzie zbuntowani

    30.06.2018 11:34
  • Słońce (gość)

    Jest tyle fajnych seriali przyjaciolkini rywalki, gorzka zemsta, rubi, triumf milosci może by tak od wrzesnia cos innego?

    29.06.2018 16:29
  • iza (gość)

    Dlaczego nie ma filmu Droga do szczęścia daliści kilka odcinków i co dalej !. Film NIE IGRAJ Z ANIOŁEM to straszne bzdury jestem bardzo zdenerwowana nie będę go oglądać

    09.02.2018 16:29
  • Wielbicielka (gość)

    Esmeralda to pielny film wiem ze juz kiedys lecial ale ja nie ogladalam teraz mialam okazje go zobaczyc i podoba mi sie nie igraj z aniolem tez ladny pozdrawiam

    31.01.2018 19:56
  • teresa (gość)

    dlaczego nie ma dalszych odcinkow telenoweli droga do szczęścia

    31.12.2017 12:43
  • zadowolona (gość)

    To super pomysł, ze po 20 latach wróciła Esmeralda ;) !

    27.11.2017 21:26
  • gość (gość)

    Oglądam Esmeraldę a po niej chciałabym Cristinę, czyli "El privilegio de amar" - z Adelą Noriegą w jej najlepszej roli, Rene Stricklerem, ale przede wszystkim z fantastyczną Heleną Rojo i Cesarem Evorą!

    08.11.2017 16:12
  • cyganka (gość)

    cholera jasna za za glupi serial na oczy nie widzi ale wie gdzie ma isc i gdzie skrecac... i ciagle ubiera sie na zielono stary glupi serial.. oddawac droga do szczescia :(

    21.10.2017 19:06
  • AGA (gość)

    ZAKLĘTA MIŁOŚĆ TO PIĘKNY FILM

    17.10.2017 07:29
  • mmmmm (gość)

    beznadzieja

    05.10.2017 15:45
  • marika (gość)

    --nikt na to nie popTRZ --STARY Z LAMUSA WYJETY SERIAL BEZ MORALU I PRZEKAZU-- PROSWZE DAC SEWRIAL AKTUALNEJ PRODUKCJI--

    25.09.2017 11:03
  • Jowita (gość)

    Ciekawe ile babcinek zbiorą przed tv ;) Mnie jako widza już stracili za pewne nikt poniżej 45 r ż nie zasiądzie przed tv

    25.09.2017 08:08
NowszeStarsze