"Twoja twarz brzmi znajomo 13". Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Marta Gałuszewska w finałowej czwórce! Kto wygra i zdobędzie Złotą Twarz?

Przed nami finał 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wiadomo już, kto trafił do finałowej czwórki i będzie miał szansę zdobyć Złotą Twarz. Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Czadoman czy Marta Gałuszewska - kto wygra?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. FINAŁ w sobotę, 7.11.2020 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

W 13. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jak zwykle wiele się działo. Ta serial była jednak wyjątkowa, a to z powodu pandemii koronawirusa, przez którą Telewizja Polsat zdecydowała się przerwać serię, która rozpoczęła się wiosną 2020 roku. Po kilku miesiącach wszyscy wrócili na scenę i dokończyli program.

Gosia Andrzejewicz zachwyca jako Beata Kozidrak, a Czadoman znowu szaleje na scenie! Kto wygrał odcinek?Zobacz więcej

Po 11 odcinkach wiemy już, kto powalczy o Złotą Twarz w finale. Najwięcej punktów i szansę na wygraną w 13. edycji mają Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Marta Gałuszewska. To oni najczęściej zachwycali swoimi metamorfozami i rzucali na kolana umiejętnością wcielenia się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. W finale jedno z nich zdobędzie 100 tys. złotych, które przekaże na dowolnie wybrany cel charytatywny.

Przypomnijmy, że pozostali uczestnicy - Maurycy Popiel, Karol Dziuba, Kamila Boruta i Natalia Avelon także wystąpią w finałowym odcinku. Zaśpiewają w duetach i będą kibicować finalistom. Kto wygra 13. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"? Okaże się już wkrótce!

Natalia Avelon jako Doda. Zaśpiewa wielki przebój zespołu Virgin!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×