"Twoja twarz brzmi znajomo 13" FINAŁ. Filip Gurłacz wcieli się w Stinga! Czy wykonanie "Fragile" przyniesie mu zwycięstwo?

Filip Gurłacz w finale 13 edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w legendarnego Stinga. Czy wykonanie utworu "Fragile" przyniesie mu zwycięstwo? Zobacz przedpremierowy fragment jego występu.

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. FINAŁ w sobotę, 7.11.2020 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Zbliża się finał najdłuższej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w historii programu! Najdłuższej, bo rozpoczęta wiosną emisja show została przerwana przez pandemię Covid-19. Nagrania zostały wznowione latem a kolejne odcinki widzowie zobaczyli jesienią. Jednak wszystko co dobre się kiedyś kończy i już w sobotę dowiemy się, kto wygra program i przeznaczy aż 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Natalia Avelon i Kamila Boruta zawładną sceną jako Kayah i Viki Gabor! Ich występ będzie hitem?Zobacz więcej

Jednym z finalistów jest Filip Gurłacz, który w programie był już energetyczną Emilią Sanecką z Daj to Głośniej, buntowniczym Eminemem, lirycznym Charlesem Aznavourem i pewną siebie Renatą Przemyk! W finale wcieli się w Stinga. Jaką piosenkę zaśpiewa Filip?

Zaproponuję widzom i wam wszystkim Stinga. Zaśpiewam piosenkę „Fragile”. Bardzo szanuję w Stingu to, że przykłada wagę do treści. Jest bardzo dobrym i wprawnym tekściarzem. I słowa, które śpiewa między innymi w utworze, który wybrałem traktują o czymś ważnym i istotnym. Natomiast kompletnym wyzwaniem i nowością - nie zdawałem sobie z tego sprawy wybierając ten utwór - jest przestrzeń powietrza jaką on potrafi tworzyć wokół dźwięku – opowiada Maciejowi Dowborowi Filip.

Dla mnie ta piosenka zawsze była ważna. Moja mama uwielbia Stinga, więc pomyślałem też o niej. Chciałem sprawić też przyjemność trochę mojej mamie. Sam też lubię Stinga mam do niego duży szacunek i moim zdaniem to jest godna propozycja na finał – dodaje.

Czy to wykonanie przyniesie mu zwycięstwo? Oglądajcie finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę, a tymczasem zobaczcie fragment wykonania!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adasari (gość)

    Filip genialnie wykonał poprzednie utwory, piosenkę Renaty Przemyk czy La Boheme Aznavura oraz pozostałe. Ostatni utwór Stinga, Fragile, co słusznie zauważyła Pani Walewska, to był zły wybór na finał! Nie było efektu wow ot taka kołysanka pastuszka. Szkoda, bo Filip jest mega- zdolny i mógł w finale pokazać widzom bardziej spektakularną metamorfozę. Dla mnie Filip i tak był number one!

    08.11.2020 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×