"Twoja twarz brzmi znajomo 13" FINAŁ. Natalia Avelon i Kamila Boruta zawładną sceną jako Kayah i Viki Gabor! Ich występ będzie hitem?

Przed nami wielki finał 13. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie się działo! Niezłe zamieszanie na scenie zrobią Natalia Avelon i Kamila Boruta, które wcielają się w... Kayah i Viki Gabor! Zobaczcie, czy ich występ będzie hitem!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 13. FINAŁ w sobotę, 7.11.2020 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Jedną z wielu niewątpliwych zalet programu "Twoja twarz brzmi znajomo 13" jest fakt, że wszyscy uczestnicy mają szansę do samego końca zaprezentować swoje umiejętności. I choć 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny przekaże ktoś inny, to Natalia Avelon i Kamila Boruta po raz kolejny pokażą nam próbkę doskonałego warsztatu aktorskiego i wokalnego. Obie zgodnie twierdzą, że przed nimi jeszcze jeden występ a one już żałują końca nagrań do programu.

Finałowa czwórka wyłoniona! Kto wygra i zdobędzie Złotą Twarz?Zobacz więcej

Będzie nam tego bardzo brakowało i myślę, że jak się po finale już obudzimy, to pojedziemy do szkoły na zajęcia – mówi w rozmowie z Maciejem Dowborem Kamila Boruta. Obie podkreślają, że najważniejsze to trzymać się razem. Nasz utwór „Ramię w ramię” mówi o tym, żeby się wzajemnie wspierać, żeby się motywować, żeby sobie pomagać, nie krytykować się. I tak ludzie nas skrytykują jak chcą – opowiada Natalia.

Bardzo się cieszymy, że wykonujemy właśnie tę piosenkę – stwierdza Kamila. A Natalia dodaje:

Ważny utwór. Musimy kobiety wszystkie uwierzyć w siebie, jesteśmy wszystkie super, piękne, każda z nas jest inna, ale jesteśmy fantastyczne. I tego nas rzadko uczą.

Zobaczcie jak Natalia i Kamila wykonują hit Kayah i Viki Gabor! Naprawdę warto!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Beda wspaniale i juz sie ciesze. Jakie podobne! Szkoda, ze juz ostatni Show. Ta grupa byla najlepsza z wszystkich . Szczesliwa 13-tka.

    04.11.2020 22:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×