twoja twarz brzmi znajomo 13

"Twoja twarz brzmi znajomo". Powstał świąteczny odcinek rozrywkowego hitu Polsatu! Krzysztof Ibisz współprowadzącym! Kiedy emisja?

Święta to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, przepiękne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

03.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 12. s. 13. FINAŁ! Wygrał Czadoman jako Krzysztof Cugowski z Budki Suflera! Nie miał sobie równych?

Za nami finał 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To był niezapomniany odcinek. Uczestnicy udowodnili, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Były owacje na stojąco, łzy, wzruszenia i deklaracje o tęsknocie za wspaniałą przygodą, jaką był udział w programie. Kto wygrał "Twoja twarz brzmi znajomo" jesienią 2020?

08.11.2020Twoja twarz brzmi znajomo 13

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×