"Twoja twarz brzmi znajomo 14". Michał Meyer rozpali scenę jako frontman Aerosmith! Znowu wygra?

Michał Meyer świetnie sobie radzi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W 4. odcinku rozpali scenę jako Steven Tyler z Aerosmith. Zobaczcie przedpremierowy fragment jego występu. Znowu wygra?

Multimedia

Michał Meyer w 4. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpalił scenę! Tym razem wcielił się w postać rockmana Steven’a Tyler’a z Aerosmith. To był prawdziwy rock’n’roll!

Wygląda niesamowicie i szaleństwo w oku się tli, odpalił wrotki od samego początku – powiedział Kacper Kuszewski po tym jak Michał pojawił się na scenie i zaśpiewał pierwsze takty piosenki „Dream On”.

Michałowi udało się fantastycznie przybliżyć do oryginału, nie tylko odtwarzając bardzo charakterystyczny głos, który posiada Steven Tyler, ale też swoim wyglądem i ruchami scenicznymi.

Show Polsatu znowu w ogniu krytyki. Chodzi o rasizm i blackface. Paweł Góral śmieszkuje Zobacz więcej

Michał po prostu szał! Jestem naprawdę powalona twoim fantastycznym wykonem, twoim genialnym wokalem w tej piosence, twoim powerem rockowym, charyzmą. Mam wrażenie, że to jest najlepszy Steven Tyler, jaki zaśpiewał w naszym programie – podsumowała Kasia Skrzynecka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w najbliższy piątek 26 marca o godzinie 20:05 w Polsacie!

Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ogółem mężczyźni radzą sobie chyba lepiej w tym programie (gość)

    W tej edycji jak na razie również. Szkoda tylko, że w odc. 3 nie tylko powtórzono postać Stachurskiego, ale i utwór. Przecież można było wybrać inną piosenkę. Dobrze chociaż, że punktem odniesienia była inna referencja, a więc tak jakby inny etap kariery wykonawcy więc może i aranżacja czy sposób śpiewania są trochę inne. Program, mimo, że nadal jest bardzo dobry to najbardziej zaskakiwał tak do trzeciej edycji włącznie, którą brawurowo wygrał Stefano Terrazzino. Człowiek wielu talentów, który umiejętnie funkcjonuje w show biznesie. Zdecydowanie jest artystą, który nawet rzeczom bardziej komercyjnym typu bycie ambasadorem jakiejś marki, potrafi nadać głębszy wymiar. Być może dlatego, że robi to z rozwagą.

    27.03.2021 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×