"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 4. Anna Maria Sieklucka kusi nogami jako Justyna Steczkowska! "Boskie Buenos" zapewni jej zwycięstwo?

Anna Maria Sieklucka w kolejnym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo 14" wcieli się w Justynę Steczkowską. Aktorka brawurowo wykona "Boskie Buenos". Mamy przedpremierowy fragment jej występu. Zobaczcie koniecznie!

Multimedia

Anna Maria Sieklucka w 4. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zabrała nas w podróż do Buenos Aires! Wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej a jej wykon utworu „Boskie Buenos” zachwycił absolutnie wszystkich.

Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Jak do tej pory – dodała Kasia Skrzynecka. – I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone – podsumowała Małgorzata.

Michał Meyer rozpali scenę jako frontman Aerosmith! Znowu wygra?Zobacz więcej

Po trzech odcinkach zobaczyliśmy Annę, która się naprawdę świetnie czuje i bawi na scenie. To był na pewno jej przełomowy występ w tym programie! 100% wejścia w postać Justyny. Na scenie zobaczyliśmy prawdziwą divę polskiej sceny!

To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w najbliższy piątek 26 marca o godzinie 20:05 w Polsacie!

Zobacz przedpremierowy fragment tego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zdaje się, że póki co to rzeczywiście jej najlepszy występ (gość)

    Miała Justynę w spojrzeniu. Gesty też bardzo podobne. Wokalnie raz bliżej, raz dalej, ale jako całość naprawdę wiarygodnie. Tylko troszkę szkoda, że nie wykonywała utworu oryginalnie będącego piosenką Justyny. Chociaż akurat Boskie Buenos Justyna śpiewa od dawna, a nie jednorazowo więc ok. W końcu to od tego numeru wykonanego w Szansie na sukces zaczęła się jej kariera. Niemniej jednak szkoda, że Anna Maria nie wykonała np. piosenki pt. Daj mi chwilę. A już czymś absolutnie ciekawym byłoby wykonanie jej w duecie. Justyna nagrała najpierw wersję solową, a potem duet dwujęzyczny polsko- włoski ze Stefano Terrazzino. Piękna wersja. Czymś naprawdę fajnym byłby więc duet Anny Marii (jako Justyny) ze Stefano. Tym bardziej, że Anna Maria i Stefano się znają, bo pracowali razem na planie filmu gdzie ona grała a Stef był choreografem.

    27.03.2021 17:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×