"Twoja twarz brzmi znajomo 14". Tamara Arciuch sprawdzi się jako Urszula! Jak jej występ oceni Katarzyna Skrzynecka?

Tamara Arciuch w kolejnym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w Urszulę i zaśpiewaj jeden z jej największym hitów "Na sen". Jak sobie poradzi? Mamy dla Was przedpremierowy fragment występu.

Multimedia

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątki, o godz. 20:00 w Polsacie

Tamara Arciuch w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ma za sobą dwa bardzo udane występy. Była już Anną German, i Thomem Yorkiem z zespołu Radiohead. W trzecim odcinku show sprawdzi się jako Urszula.

Oszałamiający Krzysztof Krawczyk i najzgrabniejsze nogi tej edycji! Kto wygrał?Zobacz więcej

Od samego początku Tamara Arciuch plasuje się bardzo wysoko w ocenach jurorów. W kolejnym odcinku aktorka zaśpiewa wielki hit Urszuli z lat 90-tych „Na sen”. Głos aktorki dopełni fantastyczna charakteryzacja, która w niezwykły sposób zbliżyła ją do oryginału. W rozmowie z Maćkiem Dowborem aktorka przyznała, że czuje sentyment do piosenek Urszuli. W czasach licealnych aktorka śpiewała w zespole, w którym wykonywała m.in. utwory piosenkarki.

Największa trudność polegała na jej nietypowym rytmie. Urszula śpiewa każdą frazę inaczej - opowiada Tamara Arciuch w rozmowie z Maćkiem Dowborem - barwa głosu Urszuli jest na pozór delikatna, ale jednocześnie bardzo brzmiąca.

Jak aktorka poradzi sobie w tej odsłonie? Zobacz przedpremierowy fragment!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • może to być jej najlepszy występ z dotychczasowo pokazanych tylko po co po raz kolejny nawiązania do Kasi (gość)

    Wszystkie jej występy do tej pory były raczej statyczne. Czekam na to aż Tamara zmierzy się z jakąś choreografią. Kiedyś w jednym ze spektakli grała i tańczyła tango argentino ze Stefano Terrazzino. Była też półfinalistką TZG więc w tańcu sobie radzi. Swoją drogą półfinalistką TzG była też żona prowadzącego TTBZ Macieja Dowbora czyli Joanna Koroniewska. W tym roku mija od tego czasu 15 lat. Fajnie byłoby gdyby Maciek i Asia zrobili z tej okazji materiał wspomnieniowy z TZG na swoim kanale na YT. I np. takie zestawienie wspomnień Joasi ze wspomnieniami finalistki ostatniej edycji Julii Wieniawy. I np. reakcje Joasi na tańce Julii. Plus rozmowa z partnerem Asi w TzG- Robertem Kochankiem i partnerem Julii w TzG - Stefano Terrazzino. P.S. Niecierpliwie czekam na lekcje tańca ze Stefano w internetowym projekcie Let's Air Dance. Może będą w przyszłym tygodniu, bo póki co Stef jest na Sycylii.

    18.03.2021 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×