"Twoja twarz brzmi znajomo" 14.03.2015, odcinek 2. Wygrała Kasia Cerekwicka! [ZDJĘCIA]

W drugim odcinku 3. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" emocji nie brakowało. Gwiazdy znów zachwyciły i śpiewem i charakteryzacją. Wygrała Kasia Cerekwicka, która wcieliła się w Michaela Boltona.

Multimedia

W 2. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" uczestnicy wcielili się w następujące postaci:

  1. Anna Czartoryska-Niemczycka – Whitney Houston "I Wanna Dance With Somebody"
  2. Stefano Terrazzino – Helena Majdaniec "Rudy rydz"
  3. Kasia Cerekwicka – Michael Bolton „"When A Man Loves a Woman"
  4. Robert Rozmus – Eros Ramazotti "Fuoco Nel Fuoco"
  5. Grzegorz Wilk – Grzegorz Ciechowski, Republika "Biała flaga"
  6. Kasia Ankudowicz – Dolly Parton "Jolene"
  7. Kaja Paschalska – Beata Kozidrak, Bajm "Biała Armia"
  8. Mateusz Matti Jakubiec – Agnieszka Chylińska "Nie mogę cię zapomnieć"

CZYTAJ TAKŻE: "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" 7.03.2015, ODCINEK 1. WYGRAŁ ROBERT ROZMUS [ZDJĘCIA] "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". MATEUSZ MATTI JAKUBIEC JAKO AGNIESZKA CHYLIŃSKA [WIDEO]

  • Było mi bardzo trudno, bo Whitney śpiewa idealnie, mierzyłam się z ikoną. Ale dzięki temu mogłam się wiele nauczyć, a przy okazji zaśpiewałam piosenkę idolki z dzieciństwa - powiedziała po występie Anna Cartoryska-Niemczycka.

Kasia Ankudowicz jako Dolly Parton zaskoczyła podobieństwem nie tylko wizualnym, ale i głosowym. - Gdy ją wylosowałam bardzo się ucieszyłam, bo bardzo chciałam mieć taki biust jak ona - śmieje się Kasia. - Do tego skórzana kiecka, jakiej na co dzień bym raczej nie założyła. Świetna zabawa - dodaje.

Mateusz Matti Jakubiec bardzo chciał wcielić się w kobietę. Okazało się jednak, że taniec w ciele Agnieszki Chylińskiej nie należy do najłatwiejszych. - Największym koszmarem było oddychanie w gorsecie i dwóch parach majtek wyszczuplających - zdradził Matti. - Na to wszystko miałem jeszcze nałożone body, a na ogolonych nogach rajstopki. Nie zazdroszczę kobietom, ja czułem się w tym wszystkim koszmarnie - opowiada.

Najwięcej punktów od jury otrzymał Stefano Terazzino, natomiast po głosowaniu pozostałych uczestników i zsumowaniu punktów wygrała Katarzyna Cerekwicka. - Byłam najbrzydszym facetem świata, ale zabawa była genialna. W charakteryzatorni spędziłam ponad 4 godziny. Było zabawnie patrzeć jak staję się facetem. Pieniądze, które wygrałam przekażę choremu Dominikowi. Już po zejściu ze sceny popłakałam się ze wzruszenia. To cudowne, że możemy komuś pomóc - skomentowała swój występ artystka.

Program poprowadzili Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a w jury show zasiedli jak zwykle – Kasia Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska i DJ Adamus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×