"Twoja twarz brzmi znajomo 15". Barbara Kurdej-Szatan na scenie ze swoim mężem Rafałem! Jako Whitney Houston i Enrique Iglesias zapewnią sobie zwycięstwo?

W 8. odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15" Basia Kurdej-Szatan wystąpi w duecie ze swoim mężem Rafałem! Jako Whitney Houston i Enrique Iglesias zapewnią sobie zwycięstwo? Zobaczcie!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan na scenie ze swoim mężem Rafałem!

W 8. odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo 15" czadu da Barbara Kurdej-Szatan, która do wspólnego występu zaprosiła swojego męża, Rafała.

Para wcieliła się w gorący duet Whitney Houston i Enrique Iglesiasa. Na scenie wykonali przepiękną balladę z gatunku latino-pop "Could I have this kiss forever". Dla mnie wyglądało jak odnowienie przysięgi małżeńskiej – zażartowała Małgorzata Walewska.

Adam Zdrójkowski komentuje swój koniec związku z Wiktorią Gąsiewską. Atmosfera między nimi jest napięta?Zobacz więcej

Występ był piękny i cudny! Rafał byłeś cudnym Iglesiasem i brzmiałeś jak Iglesisas. Basia, to było mega trudne, żeby złapać klimat, wokal, już nie mówię o tych wszystkich melizmatach, które śpiewa Whitney Houston, które dla wielu wokalistek są w ogóle nie do wykonania. W bardzo wielu miejscach brzmiałaś łudząco podobnie do Whitney. Efekt całości był naprawdę cudny – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Zobaczcie wideo z występu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • było to niemal pewne, że Basia zaprosi do duetu męża (gość)

    Rafał był już Julio Iglesiasem (w swojej edycji) a teraz Enrique. Ewentualnie mógł z nią wystąpić któryś z uczestników wcielających się wcześniej w Enrique czyli Adam Strychaczuk, Mariusz Ostrowski lub Stefano Terrazzino.

    29.10.2021 14:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×