"Twoja twarz brzmi znajomo 15". Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca swoją elegancką stylizacją na pokazie mody! Kto się jeszcze pojawił?

Za nami pokaz mody Gomez, na którym pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów. Fotoreporterzy szczególną uwagę zwrócili na Paulinę Sykut-Jeżynę, która po prostu zachwyciła swoją elegancką stylizacją! Zobaczcie, jak się prezentowała!

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca swoją elegancką stylizacją na pokazie mody! Kto się jeszcze pojawił?

Pokaz mody Gomez za nami. W wydarzeniu wzięło udział wiele gwiazd oraz celebrytów, którzy mieli okazję zabłyszczeć na czerwonym dywanie! Na imprezie pojawili się m.in. Maja Sablewska, Angelika Mucha, Natasza Urbańska czy Klaudia El-Dursi.

Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka wygrali prestiżowy konkurs dla modelek i modeli! Kto pojawił się na imprezie?Zobacz więcej

Na imprezie pojawiła się również gwiazda Polsatu i programu "Twoja twarz brzmi znajomo 15", Paulina Sykut-Jeżyna, która postawiła na prostą, czarną i niezwykle elegancką kreację. I to wystarczyło, bo wszystkie oczy były zwrócone na nią!

Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • w ttbz widziałabym Paulinę jako Ewelinę Lisowską (gość)

    Z nowych postaci poza Eweliną dobrze byłoby też zobaczyć Ewę Bem (skoro Pani Ewa wróciła na scenę, to może jej postać pojawi się też wreszcie w programie). Poza nimi jeszcze: Kasia Cerekwicka, Roksana Węgiel, Stefano Terrazzino, Staszek Karpiel Bułecka, Piotr Rogucki, Dawid Kwiatkowski.

    20.09.2021 17:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×