"Twoja twarz brzmi znajomo 15". Robert Janowski zaliczył wpadkę? Ujawnił, kto wygrał w programie?

Prawdopodobnie znamy zwycięzcę 15. edycji programu przed jego finałem. A to za sprawą wpadki Roberta Janowskiego. O ile aktor i wokalista był u siebie w domu, kiedy toczył się instagramowy live.

Multimedia

Robert Janowski zwycięzcą "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Po półfinale Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski połączyli się, by wspólnie przeprowadzić live na Instagramie i opowiedzieć o tym, jakie emocje towarzyszyły im podczas nagrywania odcinka.

Wywołujący ciary Sting i kojący Kortez! Kto wygrał odcinek "TTBZ 15"? Dlaczego wzburzeni internauci są na nie?Zobacz więcej

Jak wiadomo, odcinki są realizowane w wyprzedzeniem, a wykonawców obowiązuje tajemnica. Tymczasem za plecami Roberta Janowskiego widać wiszącą na ścianie Złotą Twarz - nagrodę programu. Chyba więc już wiemy, kto zdobył ją i sto tysięcy złotych. O ile Janowski przebywał wówczas u siebie w domu, a nie u kogoś, kto ma to trofeum na koncie...

"Ściana płaczu" i kolekcja, która ma specjalną funkcję. Tak mieszka Robert Janowski!Zobacz więcej

Zwycięstwo Roberta Janowskiego - gdyby okazało się prawdą - byłoby w pełni zasłużone. Artysta niczym kameleon wcielił się genialnie w Stinga, a także w Halinę Kunicką, Raffaellę Carrà, Marka Knopflera.

Żródło: Plejada.pl

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wertterrasse (gość)

  Przynajmniej nie wygrała błądynka Kurdej-Szatan... Bo szczerze? MA.SA.KRA. cały czas ją było słychać. I często widać spod charakteryzacji.

  13.11.2021 10:07
 • Barbara (gość)

  To po co wogule to oglądać. Jak oni już na początku programu wiedzą kto wygra. Ci jurorzy to sciema

  12.11.2021 13:21
 • a może to tylko taki krok marketingowy mający zwiększyć zainteresowanie finałem - więcej artykułów o programie itp. (gość)

  Jest już także zwiastun finałowego odcinka. Niestety prawdopodobnie nikt z 4 finalistów nie wcieli się w premierową postać. Mam nadzieję na takowe choćby w duetach.

  10.11.2021 17:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×