„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji programu. Krzysztof Ibisz będzie podnosił oglądalność?

Wielkimi krokami zbliża się premiera 18. edycji kultowego już programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Telewizja Polsat właśnie zaprezentowała uczestników, którzy tym razem będą musieli przeistoczyć się w artystów z całego świata! Zobaczcie, kto pojawi się w „Twoja twarz brzmi znajomo 18”.

Multimedia

Oto wszyscy uczestnicy „TTBZ 18”. Krzysztof Ibisz będzie podnosił oglądalność?

Czas rozpocząć odliczenie do premiery 18. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nowy sezon, który na antenie Polsatu będzie można oglądać wiosną 2023 roku, już od jakiegoś czasu budzi kontrowersje.

Widzom nie podobają się zmiany w składzie jury, a właściwie sposób, w jaki je przeprowadzono. Uczestników nie będą już oceniali Michał Wiśniewski oraz uwielbiana przez fanów Katarzyna Skrzynecka, którą zwolniono zaraz po pogrzebie Emiliana Kamińskiego.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się córkami! Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!Zobacz więcej

Murem za koleżanką stanął jeden z prowadzących program, Piotr Gąsowski, który postanowił sam odejść. Tutaj jednak okazało się, że nie ma osób, których nie można zastąpić i telewizja Polsat szybko postanowiła lubianego prezentera zastąpić Maćkiem Rockiem, który wraca do telewizji. Nowym jurorem show został natomiast Paweł Domagała.

Wiadomo już, kto weźmie udział w „Twoja twarz brzmi znajomo 18”! W naszej galerii znajdziecie wszystkich uczestników

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Józia (gość)

  Wszyscy tylko nie Rock, nie lubię merkotliwych, szybko mówiących o niczym kolesi wykrzykujących slogany z podwórka typu jarać się, dajcie czadu itp już nie bawią i te jego podskoki na scenie żenada. Telewizja powinna uczyć kultury, pięknej polskiej mowy, dowcipu na poziomie Program stracił poziom

  03.03.2023 20:54
 • Jadzia (gość)

  Nie będę oglądała bo nie podoba mi się zmiana jaka nastąpiła

  03.02.2023 14:18
 • Czas na zmiany! (gość)

  No i dobrze że Skrzynię zdjęli a za Gąsem też nie będziemy tęsknić! Szkoda Wiśni bo ten aby oceniał szczerze nie po znajomości jak Skrzynia!

  03.02.2023 13:13
 • Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom. (gość)

  Rzeczywiście największe zainteresowanie może wzbudzać udział Krzysztofa Ibisza. Niemniej ciekawie będzie też obserwować uczestnika wyłonionego z castingu. Cały czas liczę też na to, że jurorów będzie jednak czworo.

  02.02.2023 12:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×