„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Plotki się potwierdziły. Piotr Stramowski pierwszym uczestnikiem nowej edycji programu!

Zaczynają się potwierdzać plotki na temat 18. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Telewizja Polsat właśnie ujawniła pierwszego uczestnika nowego sezonu show!

Multimedia

Plotki się potwierdziły. Piotr Stramowski pierwszym uczestnikiem nowej edycji programu!

Pierwszą potwierdzoną gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo 18” jest Piotr Stramowski. Aktor będzie miał okazję zaprezentować talent wokalny i taneczny w muzycznym show Polsatu. Piotr Stramowski to jedno z najgorętszych nazwisk we współczesnym świecie polskiego filmu. Czy poradzi sobie z wylosowanymi metamorfozami? Jak jego przemiany będą oceniać jurorzy? 18. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2023 roku na antenie stacji.

Helena Englert zadała szyku na premierze! Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało!Zobacz więcej

Piotr Stramowski urodził się w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jego dyplom otrzymał nagrodę dla zespołu aktorskiego i realizatorów na XXIX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Na tym samym roku studiów byli m.in. Maria Dejmek, Jakub Gierszał, Adriana Kalska, Mateusz Kościukiewicz, Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik i Katarzyna Zawadzka.

Stramowski zagrał epizody w takich serialach jak „Hotel 52” i „Świat według Kiepskich”. Rozpoznawalność zdobył dzięki serii filmów kryminalnych „Pitbull” Patryka Vegi. Wraz z Julią Kamińską stworzył duet głównych bohaterów w komedii romantycznej „Narzeczony na niby”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • a więc jednak (gość)

  Ciekawe czy reszta sugerowanych uczestników potwierdzi się w 100%.

  27.01.2023 22:37
 • widz programu (gość)

  Dorka obciach, bo? - Warto uzasadnić swoje zdanie, bo niestety z Pani komentarza nic nie wynika. Co prawda nie wiem jak Pana Stramowskiego ze śpiewaniem jako aktor też na razie nie widziałem z nim żadnej produkcji. Chociaż na pewno pod względem nazwiska może przyciągnąć nowych widzów zwłaszcza kobiety. Ja chętnie obejrzę nową edycję, już bez coraz bardziej żenujących wystąpień obok Pani Skrzyneckiej zatem cieszą mnie zmiany jurorów i współprowadzącego.

  27.01.2023 10:37
 • Lea (gość)

  Jestem ciekawa,jak sobie da radę w tym programie.

  27.01.2023 09:46
 • Dorka (gość)

  Obciach...

  27.01.2023 08:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×