"Twoja twarz brzmi znajomo" 9.04.2016, odcinek 5. Triumf Agnieszki Twardowskiej i niespodziewany gość! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawdź, co wydarzyło się w 5. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"! Oprócz wspaniałych występów uczestników, na scenie programu pojawił się też gość specjalny!

Multimedia

W piątym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Zielińska wcieliła się w wokalistę francuskiego zespołu Gipsy Kings. Agnieszka Twardowska na kilka chwil zamieniła się w Ellie Goulding, a Katarzyna Pakosińska próbowała swoich sił jako śpiewaczka operowa, Grażyna Brodzińska. Z kolei Aleksandra Szwed uraczyła widzów dźwiękami disco polo. Została Czadomanem. Niełatwe zadanie mieli także panowie. Marcin Rogacewicz wcielił się w Micka Jaggera, a Jerzy Grzechnik w Annie Lennox. Adama Fidusiewicza oglądaliśmy w roli Sidney’a Polaka. Natomiast Darek Kordek zmierzył się z postacią Marii Koterbskiej. A kto wygrał?

Tym razem tryumfy święciła Agnieszka Twardowska, która odegrała rolę Ellie Goulding. To pierwsze zwycięstwo piosenkarki w show Polsatu. Agnieszka zaśpiewała utwór "Love me like you do". W sumie zdobyła 34 punkty. Nagrodę w wysokości 10 000 zł przekazała na rzecz wsparcia programu "Akademia Przyszłości" Stowarzyszenia Wiosna. "Akademia Przyszłości" powstała w 2003 roku. Jest siostrzanym projektem "Szlachetnej Paczki". To ogólnopolski program, który przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Drugie miejsce zajął Darek Kordek, który wcielił się w Marię Koterbską. Zdobył 29 punktów. Z kolei na najniższym stopniu podium znalazł się Jerzy Grzechnik (28 punktów) wcielający się w Annie Lennox.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" ODCINEK 5. DARIUSZ KORDEK JAKO MARIA KOTERBSKA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". PRZYGOTOWANIA UCZESTNIKÓW DO 5. ODCINKA [ZDJĘCIA]

To był wyjątkowy odcinek także dla Kasi Pakosińskiej, która w tym dniu obchodziła urodziny. Spotkała ją nie lada niespodzianka. Grażyna Brodzińska ukradkiem obserwowała występ Kasi, podczas którego wykonała "Arię ze śmiechem". Niespodziewanie pojawiła się potem na scenie i pogratulowała zaskoczonej uczestniczce show.

- Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do programu i że Kasia chciała śpiewać moją "Arię ze śmiechem", którą publicznośc uwielbia. Na koncertach publicznośc zawsze prosi mnie o wykonanie tego utworu. Widocznie ludzie chcą się śmiać. Kasi gratuluję bardzo, bardzo serdecznie. Była cudna! Gdy pojawiła się na scenie, pomyślałam, że to moja siostra bliźniaczka. Jesteśmy identyczne! Już sam początek był bardzo dobry, a potem zaczęła się śmiać tym swoim perlistym śmiechem, a rzeczywiście ten śmiech ma zaraźliwy, cudowny… Była perfekcyjna – Grażyna Brodzińska.

W kolejnym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy uczestników jako Nelly Furtado (Aleksandra Szwed), Korę (Kasia Pakosińska), Zenka Martyniuka (Agnieszka Twardowska), Queen Latifę (Kasia Zielińkska), Marilyna Mansona (Adam Fidusiewicz), Dianę Ross (Jerzy Grzechnik), Patricka Swazye (Darek Kordek), Halinę Frąckowiak (Marcin Rogacewicz).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×