"Twoja twarz brzmi znajomo". Agnieszka Hekiert nagrała płytę! Jak śpiewa trenerka wokalna uczestników show Polsatu?

Agnieszka Hekiert - trenerka wokalna uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrała płytę! Okazuje się, że nie tylko umie uczyć, ale też sama świetnie sobie radzi w przemyśle muzycznym!

Multimedia

Agnieszka Hekiert z "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrała płytę

Agnieszka Hekiert towarzyszy uczestnikom "Twoja twarz brzmi znajomo" od początku. To ona przygotowuje wszystkich do tego, aby wcielając się w daną postać zaśpiewali jak najbliżej oryginału. Dba o brzmienie uczestników i doradza co zrobić, aby czysto śpiewać. Była też ocal coach'em w innych programach rozrywkowych, m.in. "X-Factor" (2011 TVN), "Mam Talent" (2010/2011 TVN), "Fabryka Gwiazd" (2008 Polsat).

Ewelina Ruckgaber straciła przyjaciół przez udział w programie?! Żałuje, że wzięła udział?Zobacz więcej

Okazuje się, że Hekiert jest wokalistką jazzową, która właśnie wydała płytę pt. "Soulnation". Pracowała nad nią kończąc kolejne edycje programu. Początkowo jej kariera rozwijała się w Polsce, z czasem została doceniona również w Europie, na scenie austriackiej i niemieckiej, na której współpracuje z legendą sceny jazzowej, saksofonistą Leszkiem Żądło, K.Kostovem, N.Lenkovem. Owocem tej współpracy jest płyta European Impressions, nagrana w 2009.

- Często jest tak, że jazzu nie znamy. Słowo "jazz" przeraża, a w jazzie mamy tyle pięknych rzeczy. Przecież Cesaria Evora czy Frank Sinatra, którego kochamy, to też jest jazz - wskazuje wokalistka. Co możemy usłyszeć na płycie Agnieszki Hekiert? Zobacz wideo!

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas doprowadził Małgorzatę Walewską do łez! Jak komentuje wygraną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • może 13 edycja ttbz będzie mistrzowską (gość)

    z udziałem wszystkich dotychczasowych zwycięzców skoro na razie nie mówi się nic o nowych uczestnikach. Byłoby ciekawie.

    08.01.2020 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×