"Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie kolejna edycja! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

10. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już za nami. Na szczęście okazało się, że jubileuszowy sezon show, nie był ostatnim! Kiedy zobaczymy 11. edycję? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Ostatnia edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zakończyła się już miesiąc temu. Zwycięzcą show okazał się Mateusz Ziółko, który w finale wcielił się w Arethę Franklin. Fani programu, zmartwili się, kiedy podczas ostatniego odcinka prowadzący - Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski - nie ogłosili kolejnej edycji, jak zawsze robili. Na scenę wjechał tort, a gospodarze programu podziękowali widzom i wszystkim pracownikom. Wyglądało to raczej jak pożegnanie.

Adriana, Marek, Mateusz czy Rafał? Kto wygrał jubileuszową edycję? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na szczęście, okazało się, że stacja Polsat nie wycofuje się z popularnego show. Jak poinformował oficjalny fanpage programu "Twoja twarz brzmi znajomo" powstanie kolejna, 11. edycja show! Zobaczymy ją już we wiosennej ramówce telewizji Polsat.

Oczywiście, jest jeszcze stanowczo za wcześnie na podanie listy uczestników. Co prawda, mówi się, że w programie mogłaby wziąć udział Barbara Kurdej-Szatan, zachęcona sukcesami męża, Rafała Szatana. Zaś fani, chętnie zobaczyliby artystę kabaretowego Igora Kwiatkowskiego.

Kogo chcielibyście zobaczyć w 11. edycji? Będziecie oglądać?

TVP pozazdrościło Polsatowi? Przygotowuje nowe, podobne show! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • super program z kolejnymi zasłużonymi nominacjami do Telekamer- w kat. pr. rozrywkowy i juror (gość)

    Co do samych Telekamer to zaszły tam pewne roszady jeśli chodzi o kategorie. Ciekawą kategorię "Nadzieja telewizji" zastąpiono inną. A szkoda, bo liczyłam w niej na nominację dla Iwony Cichosz. Tym bardziej szkoda, że nie została nominowana w kategorii "Aktorka". Tegoroczny skład w tej kategorii jest mocny (choć brak mi tam Agaty Kuleszy), ale też szkoda, że zamiast Jolanty Fraszyńskiej nie ma tam właśnie Iwony Cichosz. Lubię obie te aktorki serialu "Leśniczówka", ale uważam, że rola, którą gra Iwona jest na tyle świeża i nowatorska na naszym rynku serialowym, że zdecydowanie bardziej zasługiwała na nominację. Cała nadzieja jeszcze w tym, że Iwona otrzyma choćby Specjalną Telekamerę. Ponadto w plebiscycie trzymam kciuki za sam serial "Leśniczówka", który nie jest sztampowy. Zarówno jeśli chodzi o poruszane w nim tematy jak i proponowane rozwiązania problemów itp. itd. No i rzecz jasna w kategorii "Aktor" kibicuję świetnemu Michałowi Czerneckiemu.

    23.12.2018 20:06
  • TakaSobieJa (gość)

    Najlepszy program ostatnich lat wraca - będzie wiosną na co patrzeć :)

    19.12.2018 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×