"Twoja twarz brzmi znajomo" dołącza do akcji #zostańwdomu. Adam Strycharczuk rozpoczyna #TwojaTwarzChallenge!

"Twoja twarz brzmi znajomo" i Telewizja Polsat dołączają do akcji #zostańwdomu, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Adam Strycharczyk - zwycięzca 12. edycji i nowy juror w programie, rozpoczyna #TwojaTwarzChallenge!

Multimedia

Adam Strycharczuk rozpoczyna #TwojaTwarzChallenge

Teraz każdy internauta może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę na wzór tych, które powstają w programie, bez wychodzenia z domu! #TwojaTwarzChallenge to rozrywka bez wychodzenia z domu! Może w niej wziąć udział każdy. Wystarczy wejść na oficjalny profil programu "Twoja twarz brzmi znajomo” na Facebooku, pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny, ucharakteryzować się (w miarę możliwości), przygotować choreografię, nagrać filmik i wysłać swoje wykonanie.

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Kiedy powrócą na antenę?Zobacz więcej

Zgłoszenia będą przyjmowane przez Messengera na Facebooku programu TTBZ. Poprzez dodawanie hasztagów #twojatwarzchallenge i #zostańwdomu można nominować swoich przyjaciół, znajomych gwiazdy, rodzinę i w ten sposób zachęcić innych do wzięcia udziału w challenge’u! Swój udział w akcji zapowiedzieli też uczestnicy poprzednich edycji, m.in. Rafał Szatan, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Staszek Karpiel – Bułecka, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Marcel Sabat, Adam Fidusiewicz.

Kto oceni przesłane wykonania? Każde z nich za pomocą lajków będą oceniać sami internauci, a następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Nagrodą dla zwycięzcy będzie miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem! Ambasadorem akcji i przewodniczącym jury został Adam Strycharczuk – zwycięzca 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz nowy juror w programie.

Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • #TwojaTwarzChallenge to świetny pomysł (gość)

    Widziałam kilka występów byłych uczestników w ramach tej akcji. Super. Występy widzów programu, którzy podłączają się do tej inicjatywy też są fajne. P.S. Program Joke Show, który jest nadawany w miejsce ttbz też jest ok. Ciekawe kiedy miał mieć swoją planową emisję. Czy jesienią, czy po zakończeniu ttbz 13, które tym razem znów ma mieć 10, a nie 12 odcinków. A może latem...

    05.04.2020 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×