"Twoja twarz brzmi znajomo". Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak i... Krzysztof Antkowiak na scenie w świątecznym odcinku!

W świątecznym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Ewelina Lisowska wcieliła się w Edytę Górniak. Obok niej na scenie pojawił się Krzysztof Antkowiak we własnej osobie. Co zaśpiewali?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek świąteczny w piątek, 18.12.2020 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Utwór "Pada śnieg" ukazał się po raz pierwszy na płycie "Zakazany owoc" Krzysztof Antkowiaka. Później wykonywała go również Edyta Górniak w duecie właśnie z Krzysztofem. Wkrótce stał się jedną z najpopularniejszych polskich świątecznych piosenek, którą uwielbiają i dorośli i dzieci.

Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Ewelina Lisowska zdradzają, jakie będą ich święta i sylwester!Zobacz więcej

Przepiękny tekst do niej napisał Jacek Cygan a słuchając jej aż chce się marzyć… Marzyć, bo śnieg na Gwiazdkę to teraz rzecz niemal w Polsce niespotykana. Jednak na świątecznej scenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z pewnością go nie zabraknie. Posłuchajcie, jak Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak śpiewają ten wyjątkowy utwór!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawy pomysł na występ- mix osoby po metamorfozie i oryginalnego wykonawcy, który też był w programie (gość)

    Niemniej jednak Ewelina wcielała się już w swojej edycji w Edytę Górniak. Podobnie Gosia Andrzejewicz znów chyba będzie Mariah Carey. To wniosek na podstawie zwiastuna. Zresztą Marek Kaliszuk też powróci do postaci, którą już robił. Fajnie, ale dużo fajniejsze jest obserwowanie jak wykonawca przechodzi metamorfozę w nową dla siebie postać. Np. Stefano Terrazzino wystąpi najprawdopodobniej jako Shakin Stevens. A Katarzyna Skrzynecka jako Ella Fitzgerald. Dodatkowo ta postać będzie premierowo w programie.

    18.12.2020 12:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×