"Twoja twarz brzmi znajomo". Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska i inni dołączają do #TwojaTwarzChallenge!

Z powodu pandemii koronawirusa program "Twoja twarz brzmi znajomo" został przerwany, ale gwiazdy wciąż wcielają się w różnych muzyków - tym razem w domowych warunkach. Do #TwojaTwarzChallenge dołączyły już m.in. Ewelina Lisowska i Marta Gałuszewska.

Multimedia

Trwa #TwojaTwarzChallenge

Dzięki #TwojaTwarzChallenge każdy internauta może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę na wzór tych, które powstają w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Do akcji dołączają także znani wokaliści, którzy byli już uczestnikami w programie.

Program dołącza do akcji #zostańwdomu. Adam Strycharczuk rozpoczyna #TwojaTwarzChallenge!Zobacz więcej

Ewelina Lisowska w super profesjonalny sposób wcieliła się w Smokie'go, Marta Gałuszewska powtórzyła swój świetny występ jako Ariana Grande, a Magda Steczkowska poczuła się jak Miley Cyrus. Z kolei Gosia Andrzejewicz zaśpiewała głosem Seleny Gomez, natomiast Adam Fidusiewicz doskonale odnalazł się w roli jako Krzysztof Krawczyk.

Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Kiedy powrócą na antenę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MARCJANNA LELEK (gość)

  ARTUR BACIS

  17.04.2020 12:10
 • OLGA KALICKA (gość)

  MICHAL PIELA

  17.04.2020 12:08
 • TOMASZ KOT (gość)

  ROBERT WIECKIEWICZ

  17.04.2020 12:07
 • MARTA CHODOROWSKA DOLACZAJA DO (gość)

  KATARZYNA FIGURA

  17.04.2020 12:06
 • ttbz challenge i czytanie bajek przez znane osoby za pośrednictwem Fundacji Polsat to dwie świetne akcje (gość)

  W obu wziął udział także Stefano Terrazzino. Dzięki świątecznemu odcinkowi specjalnemu ttbz przypomniałam sobie też jego wspaniały występ finałowy z ttbz 3. Dla mnie to on jest mistrzem finałowych wcieleń. Postawił przed sobą największe wyzwanie. Trzeba mieć niebywałą odwagę żeby samodzielnie dokonywać tak karkołomnego wyboru. W pr. w polskiej tv przed polską publicznością i polskim jury jako Włoch decydować się na wykonanie polskiego utworu i to Mieczysława Fogga, jednej z największych legend polskiej muzyki. A wyszło pięknie. Stefano jest niesamowity. W całym tym odcinku specjalnym zaskoczył mnie tylko i zdziwił brak występu finałowego zwycięzcy ttbz Marka Kaliszuka. Zwycięzcy powinni być pokazani wszyscy. Były występy finałowe kilku laureatów 2. miejsca, a tego nie było. Szkoda. W ogóle z 2 edycji był tylko jeden występ- grupowy. Akurat fajnie, bo go nie pamiętałam, ale brak występu Marka jest dziwny. Może nie chciano pokazywać dwóch występów w roli M. Callas. Bo wcielał się w nią w finale Marek i kilka edycji później Kacper Kuszewski. Może pokazano zdaniem twórców pr. lepsze wykonanie. Czyli to późniejszego jurora. Niemniej jednak panowie wykonywali inne utwory i mogły być pokazane oba. Z niecierpliwością czekam na całą serię odc. specjalnych, która ma wystartować w maju. I to o tradycyjnej porze emisji ttbz czyli w soboty ok. 22. Wciąż też po cichu liczę, że twórcy tzg pójdą śladem ttbz i również pokażą odcinki specjalne. Np. z wszystkimi wykonaniami z max. notami albo poświęconymi kolejno najlepszym tancerzom programu lub też pod hasłami typu "najlepsze rumby", "najlepsze tanga" etc. Byłoby ekstra.

  16.04.2020 13:41
 • ZiORivia (gość)

  Ewelina Lisowska jest szczerze najwspanialszą kobietą na świecie jestem po stronie Eweliny Lisowskiej i nic tego nie zmieni.

  16.04.2020 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×