"Twoja twarz brzmi znajomo". Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm! Hejterzy życzą jej śmierci! Jak reaguje wokalistka?

Ewelina Lisowska po wcieleniu się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w amerykańskiego rapera Wiz Khalifę została oskarżona o rasizm! Hejterzy wysyłają jej masę wiadomości, w których życzą jej śmierci. Ewelina Lisowska postanowiła skomentować całą aferę.

Multimedia

Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm!

W jednym z odcinków 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ewelina Lisowska wcieliła się w amerykańskiego rapera Wiz Khalifę. Sam występ został skomplementowany przez fanów programu, jedynym zarzutem była charakteryzacja, w której wokalistka prezentowała się jak "11-letni chłopiec".

Jak się okazuje, wideo stało się popularne w Stanach Zjednoczonych. Jeden z użytkowników Twittera udostępnił filmik Eweliny, zarzucając jej rasizm. Od tej pory wokalistka zasypywana jest wiadomościami i komentarzami (głównie ze USA), w których hejterzy grożą jej!

Ewelina Lisowska jako Maluma! Latynoskie rytmy zapewnią jej zwycięstwo?Zobacz więcej

Ewelina Lisowska odpowiada na zarzuty

Ewelina Lisowska postanowiła odnieść się do zarzutów. Na swoim Instastory opowiedziała całą historię. Wokalistka wyraźnie zaznacza, że nie jest rasistką, nikogo nie obraża, a niektórzy chyba nie rozumieją, że po prostu bierze udział w programie, który wymaga takiej charakteryzacji.

Mój występ jako Wiz odbił się szerokim echem w Ameryce. Ludzie twierdzą, że to blackface (...) i że jestem naczelną rasistką w tym kraju. (...) Ludzie masowo wchodzą na mój profil, wyzywają mnie od rasistowskich świń. Jeszcze tłumaczą to sobie przez translator, a ja masowo wszystko blokuję, usuwam. Nie jestem złym człowiekiem, więc nie pozwolę się obrażać. To jakaś paranoja!

Ewelina Lisowska nie może pogodzić się z faktem, że ktoś kto zarzuca jej rasizm, sam zachowuje się jak rasista i nawołuje do linczu na nią. Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zablokowała już możliwość komentowania na swoim profilu na Instagramie.

Wokalistka udostępnia także screeny niektórych wiadomości.

Przypomnijmy, że w 2018 roku podobne kontrowersje w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudził występ Bogumiła Boogiego Romanowskiego, który wówczas wcielił się w Drake'a. Telewizja Polsat zdecydowała się wtedy wydać oświadczenie, w którym zapewniała, że nie spodziewała się, że występ ten może wzbudzić tyle kontrowersji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Dla mnie to jest również nie zrozumiała sytuacja że wokół wokalistki która występuje w programie z charytatywnym przeznaczeniem mogą narosnąć takie nieprzyjemne sytuację zważywszy na fakt że pewnie Amerykanie również mają swoją wersję tego programu i są bardzo rozrywkowym narodem z tego co ja zdążyłem się przekonać z autopsji a wracając do Eweliny Lisowskiej ona jak i inni uczestnicy mają za zadanie w tym programie wcielić się jak najbardziej wiarygodnie w postacie które akurat odgrywają i być nią i śpiewać jej głosem i bez charakteryzacji czasami nie da się uzyskać efektu postaci. dlatego ja życzę Ewelinie Lisowskiej jak i innym uczestnikom (bo teraz ta sytuacja dotyczy Eweliny Lisowskiej a zaraz może dotyczyć każdego innego uczestnika) życzę powodzenia w dalszych odcinkach programu.

    29.10.2019 09:32
  • bardzo to przykre :( (gość)

    To program telewizyjny, do tego z charytatywnym przeznaczeniem. Szkoda, że wokół programu rozrywkowego tworzą się takie nieprzyjemne sytuacje. Jest to niezrozumiałe tym bardziej, że Amerykanie też mają swoją wersję tego programu. Charakteryzacja to charakteryzacja. To druga taka sytuacja. Zaczęło się mniej więcej od momentu gdy zaczęto występy na yt tytułować po angielsku. Co ciekawe te kontrowersyjne sytuacje dotyczą tylko wcieleń w postaci raperów. Gdy ktoś odtwarza przedstawiciela innego gatunku muzycznego taki problem się już raczej nie pojawia... Życzę Ewelinie wszystkiego dobrego i powodzenia w dalszych odcinkach programu.

    22.10.2019 10:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×