"Twoja twarz brzmi znajomo". Ewelina Lisowska wreszcie zdradziła, kto jest jej partnerem! To były chłopak gwiazdy "Barw szczęścia"!

Ewelina Lisowska długo ukrywała swojego partnera. Wreszcie zmieniła zdanie i teraz już wiemy, kto to jest. To były narzeczony Joanny Opozdy, kierowca rajdowy, Andrea "Andi" Mancin.

Multimedia

Ewelina Lisowska - partner

Z obecnym partnerem Ewelina Lisowska spotyka się od ponad roku, ale jego tożsamość utrzymywała w tajemnicy. 23 sierpnia, w dniu 30. urodzin, piosenkarka opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, tak je opisując:

Mam 30 lat i jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być, wśród ludzi i zwierząt, których kocham ❣️🥳

Ewelina Lisowska kończy z wyrzeczeniami i publikuje nowe zdjęcie!Zobacz więcej

Mężczyzna na zdjęciu to urodzony w Bielsku-Białej, polski kierowca rajdowy Andrea "Andi" Mancin, starszy od artystki o 15 lat. Jest synem włoskiego biznesmena powiązanego z koncernem Fiat. Od dziecka podróżował po świecie w miejsca, gdzie jego ojciec otwierał fabryki - m.in. do Brazylii i Meksyku.

Mancin był wcześniej związany z aktorką Joanną Opozdą, obecnie żoną Antka Królikowskiego. W 2018 roku rajdowiec oświadczył się jej na Sardynii i wręczył pierścionek zaręczynowy, wart - bagatela! - ponad sto tysięcy złotych.

Joanna Opozda jest w ciąży! "Powoli zaczyna się zmieniać ciało"Zobacz więcej

Także trzy lata temu Ewelina Lisowska również spotykała się z kierowcą - Aleksem Ilczukiem. Był to jednak kierowca wyścigowy. Czyżby piosenkarka miała słabość do czterech kółek...?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×