"Twoja twarz brzmi znajomo" FINAŁ sezon 7. Joanna Jabłczyńska na 2. miejscu! Jest zawiedziona? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Joanna Jabłczyńska typowana była na faworytkę w wyścigu o tytuł zwycięzcy 7. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W ostateczności zajęła 2. miejsce. Jest zawiedziona?

Multimedia

Joanna Jabłczyńska wygrała aż trzy odcinki w 7. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej metamorfozy za każdym razem wzbudzały zachwyt zarówno wśród jurorów, jak i pozostałych uczestników.

Joanna Jabłczyńska jako Sandra! Znowu wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czasie trwania programu aktorka wcieliła się m.in. w Michaela Jacksona, Agnieszkę Chylińską, Marylin Monroe czy Janis Joplin. W finale postanowiła pokazać się z zupełnie innej strony. Wystąpiła jako postać z filmu "Maska", w którym główną rolę grał Jim Carrey. – Nikt się nie spodziewał, że delikatna Pani mecenas, poukładana jak czekoladki w pudełku, może robić takie rzeczy. Aśka, zrobiłaś coś tak fantastycznego, uwierzyłaś w sztukę po prostu – powiedział Paweł Królikowski po jej występie. W ostateczności Joanna zajęła jednak 2. miejsce, ustępując pierwszeństwa Kasi Popowskiej. Jak się z tym czuje?

- Drugie miejsce w tak wyjątkowym gronie to więcej niż szczyt marzeń - wskazuje Jabłczyńska. - To dla mnie szok, że zaszłam tak daleko i tak wysokie miejsce zajęłam. Ale przede wszystkim - poznałam wspaniałych ludzi - dodaje. Co jeszcze powiedziała nam po finale "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zobacz wideo!

Znamy zwycięzcę 7. edycji! Sprawdź, jak komentuje swoją wygraną i co działo się w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×