"Twoja twarz brzmi znajomo" i "The Four. Bitwa o sławę" zawieszone z powodu koronawirusa! Programy mają powrócić jesienią 2020

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Po zakończeniu nagranych wcześniej odcinków "Twoja twarz brzmi znajomo" i "The Four. Bitwa o sławę" poinformowano, że nie będzie nowych odcinków wiosną.

Multimedia

Programy Polsatu zawieszone z powodu epidemii koronawirusa

Po tym, jak w programie na żywo ogłoszono, że z powodu wprowadzonego przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zostaje zawieszony do jesieni, zarówno widzowie, jak i uczestnicy byli w szoku. Każdy zgodnie jednak przyznał, że to właściwa decyzja. Telewizja Polsat poszła o krok dalej i postanowiła zawiesić także te programy, które są nagrywane z wyprzedzeniem.

Uczestnicy komentują decyzję o zawieszeniu programu! Zgadzają się z nią?Zobacz więcej

- Drodzy widzowie! W trosce o zdrowie twórców i uczestników show "The Four. Bitwa o sławę" podjęliśmy decyzję o zawieszeniu nagrań programu. Wkrótce podamy informację, kiedy wrócimy na antenę - poinformowano widzów na pasku, podczas emisji 2. odcinka "The Four. Bitwa o sławę" w sobotę, 14 marca 2020 r. Później w telewizji pokazany został show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem, pod koniec pojawili się prowadzący - Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, którzy powiedzieli:

Moi drodzy, nie mamy dla Was dobrych wiadomości, ale liczmy na to, że to jest tylko przejściowy stan. Niestety, podjęliśmy decyzję, stacja Polsat podjęła decyzję - słuszną decyzję - żebyśmy zawiesili nasze programy do jesieni, ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich pracujących przy programie. My oczywiście się nie poddajemy, mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że uda nam się wszystkim - całemu społeczeństwu - przejść przez ten trudny czas i - tak, jak powiedział Piotrek - już jesienią, pewnie od września, wrócimy z emisją programu. Miejmy nadzieję, że w tym samym składzie.

To przykre chwile dla uczestników, prowadzących i całych grup osób, pracujących przy produkcji programów. Także widzowie czują smutek wiedząc, że nie będzie ich ulubionych show w telewizji. Wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że to dobra decyzja. Czekamy na ich powrót, kiedy w kraju i na świecie wszystko wróci do normalności.

Niespodzianka od Reni Jusis, świetne występy i zmiany w Wielkiej Czwórce! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • TOMASZ KOT (gość)

  BARBARA KURDEJ SZATAN

  31.03.2020 22:08
 • PRZEMYSLAW SADOWSKI (gość)

  MONKA OBARA

  31.03.2020 22:00
 • :( (gość)

  The Four jest realizowane na bieżąco więc pewnie stąd ta decyzja. A skoro ten pr. i ttbz startowały razem to i zawieszono je równocześnie. P.S. Faktycznie między The Four , a ttbz nie było reklam, a jedynie spoty sponsorów.

  27.03.2020 15:22
 • Arni (gość)

  Słuszne decyzje albo mogli by powtórki puścić np z 1czy którejś edycji w godziny w których były TTBZ czy DWTS. Taniec z Gwiazdami

  15.03.2020 14:38
 • SO IWONKA D7-8rtg14 (gość)

  IWONKA D7-8rtg SO DKWIATKODLACIEBIE 14 LOVE POLSAT News na pewno będzie można zobaczyć co się stało :-) IWONKA D7-8rtg i pozdrawiam serdecznie zapraszamy! NIE

  15.03.2020 13:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×