"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Joanna Moro weźmie udział w 6. edycji?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromną popularnością i powróci na antenę Polsatu jesienią. Jedną z uczestniczek 6. edycji show ma być Joanna Moro.

Multimedia

Polsat potwierdził, że jesienią na antenę powróci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nina Terentiew, dyrektor programowa w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl powiedziała, że show cieszy się ogromną popularnością, dlatego zapadła decyzja o kontynuowaniu tego formatu.

Obecnie trwają poszukiwania uczestników 6. edycji programu. Jak podaje serwis, w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma wystąpić Joanna Moro, którą ostatnio mogliśmy oglądać w serialach TVP "Blondynka" i "Anna German".

CZYTAJ TAKŻE:
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" FINAŁ! OLA SZWED ZWYCIĘŻA 5. EDYCJĘ, MIMO ŻE NIE WYGRAŁA ŻADNEGO ODCINKA [WIDEO+ZDJĘCIA]
"BLONDYNKA". NATALIA RYBICKA ZASTĄPI JOANNĘ MORO? [ZDJĘCIA]

– Joanna będzie na castingach, widzielibyśmy ją w naszym show z ogromną przyjemnością – powiedziała Nina Terentiew Wirtualnym Mediom.

Przypomnijmy, że zwycięzcą 5. edycji została Aleksandra Szwed, a w poprzednich odsłonach triumfowali Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Katarzyna Skrzynecka i Bartłomiej Kasprzykowski.

Kogo chcielibyście zobaczyć w 6. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Komentarze

Skomentuj
 • kukiluki (gość)

  Z Pań to poproszę jeszcze Basie Kurdej Szatan, Joanne Koroniewską, Emilie Komarnicką i Eweline Lisowską a z panów to może Mariusza Pudzianowskiego, Szymona Majewskiego, Igora Kwiatkowskiego i Bogusława Linde albo Tomasz Oświecińskiego.

  13.08.2016 11:56
 • kukiluki (gość)

  Ja bym jeszcze widział w tym programie Panie takie jak Basia Kurdej Szatan, Joanna Koroniewska i Emilia Komarnicka. A z Panów to może kogoś z kabaretu, może któregoś z Wujcików albo Paranienormalnych plus Mariusza Pudzianowskiego 😉

  13.08.2016 11:50
 • piotr (gość)

  zostawcie tylko malgorzate walewska a reszta do wymiany

  14.07.2016 16:30
 • Isabelle (gość)

  Wymieńcie to koszmarne jury, bo przez nich wiele gwiazd z tego programu krzywdzą np Natalię Szroeder albo Agnieszkę Twardowską, która powinna była być w finale.

  11.07.2016 01:28
 • Niezgodna24 (gość)

  Może Laura Samojłowicz? A najlepsze czadu dałaby tam Ewa Farna albo Igor Kwiatkowski z Paranienormalni, byłoby się z czego pośmiać.

  11.07.2016 01:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×