"Twoja twarz brzmi znajomo". Kacper Kuszewski znów zagra w serialu?! Czy będzie to "M jak miłość"?

Kacper Kuszewski najprawdopodobniej znów zagra w bardzo popularnym serialu! Czy będzie to wielki powrót czy też może zupełnie nowe wyzwanie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Kacper Kuszewski odszedł z serialu "M jak miłość" w 2018 roku! Grana przez niego postać nie została jednak uśmiercona, lecz wyjechała do Australii! Czy to możliwe, że aktor znów zagra w hicie Dwójki?

Patrycja Markowska w serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Nie jest to wykluczone, ale Super Express donosi, powołując się na słowa pracownika telewizji Polsat, że aktor, muzyk i juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zagra prawdopodobnie w innym bardzo popularnym serialu. Ma dołączyć do obsady 15. sezonu serialu "Przyjaciółki"!

Kacper zagra adoratora jednej z przyjaciółek. Zobaczymy go w 15. transzy serialu. A wszystko dlatego, że jako juror w „Twoja twarz brzmi znajomo” bardzo spodobał się widzom oraz pani dyrektor Ninie Terentiew.

Aktor póki co nie potwierdził tych doniesień, ale jego fani z pewnością ucieszyliby się z tego, że ich ulubieniec znów pojawi się na małym ekranie. Widzowie serialu "M jak miłość" z pewnością liczyli na inną decyzję Kuszewskiego, ale rola w "Przyjaciółkach" to również spore wydarzenie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Życzę Kacprowi dużej roli w dobrym filmie.

    07.01.2020 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×