"Twoja twarz brzmi znajomo". Karolina Pisarek pochwaliła się kwotami z weselnych kopert. Karolina Gilon miażdży modelkę w sieci

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla było wydarzeniem roku, który przyciągnął wielu znanych i lubianych. Na ceremonii nowożeńcom towarzyszyły kamery, a wcześniej zakochani upamiętnili wyjątkowy moment w życiu sesją opublikowaną na łamach magazynu. Choć od hucznej imprezy minął miesiąc, Karolina Pisarek dba, aby nikt o jej ślubie nie zapomniał. Modelka pokusiła się o wyznanie, ile wraz z ukochanym otrzymali pieniędzy w kopertach od gości. To nie spodobało się Karolinie Gilon, która nie przebierała w słowach.

Multimedia

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Stilla można śmiało określić jako wydarzenie sezonu. Modelka, której rozgłos dał udział w programie "Top Model" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" zadbała, aby zapadł w pamięć jej fanom i wszystkim śledzącym serwisy rozrywkowe. Pisarek jeszcze przed uroczystością sporo zdradziła - wspominała o dwóch sukniach ślubnych i pochwaliła się sesją zdjęciową opublikowaną na łamach jednego z magazynów. Przez całą ceremonię parze młodej towarzyszyły kamery, upamiętniające ten szczególny dzień w życiu Pisarek i Salla.

Karolina Pisarek wzięła ślub! Prosta biała suknia i uroczystość w ogrodzie. Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla

Choć od wydarzeń minęło już nieco czasu - wierność przysięgali sobie na początku czerwca 2022 r. - świeżo upieczona panna młoda dba, aby nikt o tym nie zapomniał. Po ślubie, który był nie do końca tradycyjną ceremonią, świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się w podróż poślubną, którą modelka sumiennie relacjonowała w mediach społecznościowych. Jednak nadszedł czas powrotu do rzeczywistości - oraz do wspomnień z dnia ślubu w przypadku samej zainteresowanej. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl Karolina Pisarek zdradziła, jakie prezenty otrzymali wraz z Rogerem od swoich gości.

Głównie dostaliśmy koperty. Był też na przykład przepiękny prezent: układ gwiazd z tego wieczoru. To już wisi na naszej ścianie w domu i to jest naprawdę taki prezent, który jak na niego się patrzy to, aż zapiera dech w piersiach - cytuje jej słowa m.in. serwis Plejada.pl.

Modelka zdradziła również, jakie kwoty kryły ich weselne koperty.

Koperty otwieraliśmy właściwie z Rogerem i zapisywaliśmy wszystko w notatniku. Patrzyliśmy, czy nam się troszkę zwróciło. (...) Największa kwota w kopercie nie przelewem? Bo jeszcze były przelewy! W kopercie to największa kwota pojawiła się 20 tys. zł, a przelewem 100 tys.

Michał Szpak znowu zadziwia charakteryzacjąZobacz więcej

Karolina Gilon miażdży Karolinę Pisarek. Nie spodobała jej się szczerość modelki

Nadzwyczajną szczerość Karoliny Pisarek postanowiła skomentować Karolina Gilon. Prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" odniosła się do słów Pisarek w mediach społecznościowych.

Przepraszam, ale nigdy nie zrozumiem takiego otwierania się przed mediami w tak prywatnych, intymnych tematach. No nie. Z całym szacunkiem do Karoliny, ale serio? - napisała na InstaStories, zauważa m.in. serwis Pudelek.pl. - W życiu nie odpowiedziałabym na takie pytanie. W życiu nie dałabym wejść mediom na swój ślub. W życiu nie dałabym się tak obdzierać z prywatności. Błagam. Dziewczyny, ludzie. Stop. Ok, jesteśmy itgirls. Ale serio? Aż tak? - dodała Gilon.

Prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" zauważyła również, że taka szczerość i wylewność może mieć opłakane skutki w postaci utraty prywatności. Swoją wypowiedź podsumowała cytatem: "Od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok, lecz nie ma powrotu od śmieszności do wzniosłości".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Aleksander Sikora przeszedł metamorfozę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • K1 (gość)

    To chyba trzeba będzie zapłacić podatek.

    25.07.2022 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×