"Twoja twarz brzmi znajomo". Kasia Popowska i jej wszystkie metamorfozy. Którą polubiła najbardziej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zwyciężczynią 7. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" została Kasia Popowska. W finale wystąpiła jako Beyoncé, ale nie była to jej jedyna wspaniała metamorfoza. Zobacz wszystkie!

Multimedia

Kasia Popowska - wokalistka znana m.in. z przebojów "Lecę tam" i "Przyjdzie taki dzień" wygrała 7. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej finałowa Beyoncé zachwyciła wszystkich i jury zdecydowało, że to właśnie jej należy się Złota Twarz.

Kasia Popowska jako Beyoncé. Dlaczego wybrała właśnie ją? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czasie trwania programu Kasia wygrała też odcinek, w którym zaśpiewała "Beautiful" jako Christina Aguilera. Artystka wcielała się jednak w różnorodne postacie. Wystąpiła m.in. jako Whoopi Goldberg, Zenek Martyniuk, Cher, Nicki Minaj czy Jon Bon Jovi.

- Najbardziej związałam się - o dziwo - z daleką mi postacią. Mówię o Don Henley - perkusiście z zespołu The Eagels. Przez tydzień uczyłam się po sześć godzin dziennie grać na perkusji - wskazuje Kasia Popowska. Co jeszcze powiedziała nam po finale "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zobacz wideo!

Kasia Popowska jako Zenek Martyniuk! "Miałam marzenie, żeby to była inna piosenka" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gabrysia (gość)

    kasia popowska: zenek martyniuk,cher,nicki minaj, muniek staszczyk,christina aguilera,ariane grande,jon bon ulgi,don henley ,whoopi goldberg

    07.08.2017 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×