"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka komentuje finał 11. edycji. Dobrze, że wygrał Kazik Mazur?

Katarzyna Skrzynecka skomentowała wyniki finału 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka i jurorka wyraziła swoje zdanie na temat Kazimierza Mazura, jak i innych uczestników wiosennej edycji show Polsatu.

Multimedia

W finale 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Kazimierz Mazur, który wcielił się w Marylin Monroe i zaśpiewał piosenkę "Bye Bye Baby". Pozostali finaliści to: Katarzyna Dąbrowska (w finale była Ryszardem Riedlem), Elżbieta Romanowska (Janet Jackson) i Antek Smykiewicz (Serj Tankian z System Of A Down).

Ryszard Riedel czy Marylin Monroe? Jedno z nich wygrało główną nagrodę w 11. edycji show Polsatu!Zobacz więcej

- Niby zasadą jest, że oceniamy tylko piosenkę finałową, ale nawet gdyby chciało się ocenić tylko dzisiejszy występ to nie jest możliwe. Po tylu cudownych przeżyciach, po tylu cudownych występach wszystkich uczestników - wskazuje Katarzyna Skrzynecka, która sama wygrała pierwszą edycję show Polsatu, a teraz jest jurorką.

Skrzynecka przyznała, że według niej każdy z czwórki finalistów mógłby wygrać i otrzymać Złotą Twarz. - Każdy z nich zapracował na to bardzo pięknie i rzetelnie - podkreśla. Nie ukrywa przy tym, że wygrana Kazika Mazura bardzo ją ucieszyła. - Sam Kazik stwierdził, że spośród całej tej ósemki uczestników, on najgorzej radził sobie z materią śpiewania, a jednak jest dowodem na to, że to jest program przede wszystkim o odtworzeniu wspaniałych ról i jak najwierniejszym przywołaniu ducha pewnych postaci - mówi Skrzynecka.

Kazimierz Mazur wygrał wcielając się w Marylin Monroe! Czego nauczył się w programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zaskakująco bez P. Królikowskiego w jury (gość)

    Mocny finał. I w duetach i w solówkach. Dość odważne, bo trudne wybory finalistów. Zwłaszcza ścisłej dwójki. Natomiast wielki plus dla Antka za to, że jako jedyny z finalistów wybrał premierowe wcielenie. A wyszło super. W duetach pod tym kątem pół na pół. Tam akurat bardziej spodziewałabym się dwóch duetów mieszanych. Tak czy inaczej, naprawdę fajnie. Występ otwarcia też dobry. P.S. Super, że doceniono jeden z występów Antka na tyle, że wystąpi na Węgrzech.

    19.05.2019 16:36
  • AKTORKA JURORKA AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

    MALGORZATA PIECZYNSKA WYSTAPI

    19.05.2019 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×