"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka ma piękną rodzinę. Na zdjęciach wszyscy wyglądają na przeszczęśliwych!

Katarzyna Skrzynecka jest żoną trenera Marcina Łopuckiego już od 12 lat. Razem wychowują swoją córkę Alikię Ilię. Mąż aktorki ma także dwoje dzieci z poprzedniego związku - bliźnięta Paulę i Dawida.

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka komunia córki

Aktorka urodziła Alikię Ilię w wieku 40 lat. Późne macierzyństwo nie było jej wyborem, a rezultatem wielu nieudanych prób. Z mężem Marcinem Łopuckim przez dwa lata bezskutecznie starali się od dziecko - w tym czasie czterokrotnie straciła ciążę, nim w 2011 roku przyszła na świat Alikia Ilia. Nic dziwnego, że córka jest jej oczkiem w głowie.

Na swoim koncie instagramowym Katarzyna Skrzynecka podzieliła się komunijnymi zdjęciami ukochanej Alikii. Widać na nich szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Jest też na nich Paula. Aktorka opisała fotografie tak:

Maj we wrześniu 💞 #familytime #uroczystość 💞🥰🥰🥰 To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota 🥰 @marcinlopucki @paulalopucka 💞 Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki 🌸🌸 ... jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii.... Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba .... ⛅

Wierni fani sypnęli komplementami:

Bardzo panią lubię pani Kasiu , pięknie wyglądacie😍

Cudowni jak z obrazeczka 😍 wiele łask Bożych dla córci i dla całej Rodzinki 😘😘😘

Błogosławieństwa Bożego dla Córeczki i całej Waszej Rodzinki 🥰😇🦋💐💕

Śliczną ma Pani córeczkę 👏❤️, wszyscy pięknie wyglądacie...Pozdrawiam serdecznie

Nie da się przejść obojętnie obok takich zdjęć i takiej rodziny , tu bije z nich miłość .Pozdrawiam ❤️

Katarzyna Skrzynecka pokazała mieszkanie. Wnętrza z nutą kolonialnego klimatu i egzotyki!Zobacz więcej

Uroczystość komunijna w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej została zorganizowana w Villa Riccona. To kompleks restauracyjno-bankietowo-hotelowy pod Ożarowem Mazowieckim. Okazuje się, że rodzina bywa tam regularnie:

To już 12. rocznica ślubu tej cudownej pary! Mieliśmy przyjemność zorganizowania ich wesela i co roku świętują ten dzień u nas. Życzymy Wam kolejnych jak najlepszych lat razem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • czyżby zainteresowanie mediów ttbz zmalało? (gość)

    Bo nie ma tu już przedpremierowych fragmentów występów, a szkoda. No chyba, że powód tego jest inny.

    02.10.2021 13:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×