"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka na włoskich wakacjach! Gdzie odpoczywa jurorka muzycznego show Polsatu? [ZDJĘCIA]

Katarzyna Skrzynecka zabrała rodzinę na włoskie wakacje. Jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odpoczywa w przepięknych okolicznościach przyrody. Nie mamy wątpliwości, że to urlop idealny!

Multimedia

Dziesiąta edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie emitowana od września w telewizji Polsat. Gorączka jesiennej ramówki dopiero przed nami, ale dla Katarzyny Skrzyneckiej to idealny moment, by naładować baterie. Aktorka zabrała rodzinę na włoskie wakacje. Urlop spędza w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Półwyspu Apenińskiego - Toskanii. W tym miejscu uwielbia odpoczywać również Małgorzata Kożuchowska.

Gwiazda na bajecznych wakacjach! Zobacz, gdzie odpoczywa! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katarzyna Skrzynecka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji we Włoszech. Dla aktorki i jej męża - Marcina Łopuckiego to także świetna okazja, by świętować kolejną rocznicę ślubu. Para jest już ze sobą 11 lat. Ich ślub odbył się 19 czerwca 2009 roku.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej z urlopu w Toskanii.

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski pozostanie jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×