"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka o 10. edycji. Będą niespodzianki?

Katarzyna Skrzynecka obecnie jest jurorką "Twoja twarz brzmi znajomo", ale w programie zadebiutowała jako uczestniczka. Teraz artystka zdradza szczegóły 10. edycji show.

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka jest związana z "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku istnienia programu. Nic dziwnego, że jubileuszowa, 10. edycja show to dla niej ważne wydarzenie. Artystka zdradziła, jakich niespodzianek mogą się spodziewać widzowie w jesiennych odcinkach.

Nowa gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" w obsadzie! Aleksa zorganizuje ślub Falkowicza? [GALERIA]Zobacz więcej

Jurorka podpowiedziała twórcom programu, że z okazji okrągłej edycji warto przypomnieć publiczności zwycięzców z poprzednich lat. Dawni uczestnicy mają wystąpić w show "w zaskakujących konfiguracjach* - jak powiedziała Katarzyna Skrzynecka dziennikarzom Party.pl.

Przypominamy, że w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" do rywalizacji staną Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Adriana Kalska, Michalina Sosna, Mateusz Ziółko, Boogie z Łobuzów oraz Marek Molak.

Uczestnicy 10. edycji po raz pierwszy razem! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Przy okazji Kasia Skrzynecka opowiedziała o swojej przyjaźni z Pawłem Delągiem. Studiowali równolegle, mieli też okazję zagrać parę zakochanych rozbójników we francuskim serialu "Królowa złodziei". Okazuje się, że aktorzy często wracają pamięcią do swojej współpracy!

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski pozostanie jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Komentarze

Skomentuj
  • powrót na tę scenę najlepszych z najlepszych to fantastyczny pomysł i coś przeze mnie wyczekiwanego (gość)

    Zwłaszcza jeśli chodzi o Stefano Terrazzino (o którym ostatnio więcej pisano w kontekście ślubu Anny Karczmarczyk i producenta TzG, których był gościem). A przecież niemal równocześnie w kinach wyświetlany był przepiękny film Zimna wojna gdzie Stefano pojawił się w jednej ze scen tanecznych. Odpowiadał tam także za choreografię. Co prawda wzmiankowano o tym w kilku artykułach, ale myślę, że bycie choreografem w tak docenianym na świecie filmie (nawet gdyby jednym z kilku) zasługuje na uznanie i dużo większy odzew medialny. Bowiem strona artystyczna czyli zdjęcia, muzyka i ruch właśnie są niemal fundamentalnymi częściami tego filmu. I osobiście gratuluję Stefano udziału w tak wyjątkowej produkcji. Sprawdza się tu to, że najlepsi przyciągają najlepszych. :)

    18.08.2018 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×