"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z córkami. Paula Łopucka jest pasierbicą aktorki, ale wygląda jak jej kopia!

Katarzyna Skrzynecka w Dzień Matki 2020 pochwaliła się córkami. Choć starsza, Paula Łopucka jest jej pasierbicą, wygląda niemal identycznie jak aktorka. Uderzające podobieństwo dostrzegli też internauci, którzy rozpływają się teraz nad urodą córki Marcina Łopuckiego.

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Paula Łopucka jest jej pasierbicą

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pobrali się w 2009 roku. Aktorka i mistrz Polski i Europy w fitnessie doczekali się wspólnie córki. Alikia Ilia przyszła na świat w 2011 roku, ale to niejedyne dziecko w rodzinie aktorki. Mąż gwiazdy jest jeszcze ojcem Pauli, dla której Skrzynecka jest przyszywaną matką.

Córki Katarzyny Figury są już nastolatkami. Przypominają znaną mamę?Zobacz więcej

W Dzień Matki 2020 jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami córek. Widać, że aktorka ma doskonały kontakt z pasierbicą.

Dziękuję, że wszyscy jesteście moim najpiękniejszym sensem życia - podpisała rodzinne fotografie aktorka.

Katarzyna Skrzynecka pokazuje, jak farbuje włosy i odpowiada na złośliwy komentarz. Powiększyła usta?Zobacz więcej

Uważni obserwatorzy od razu dostrzegli podobieństwo jakie łączy Katarzynę Skrzynecką z córką Marcina Łopuckiego. Niektórzy twierdzą, że Paula Łopucka wygląda jak kopia aktorki.

Starsza córka identyczna jak Pani

Piękne dziewczynki

Ależ piękne córki. No ale cóż się dziwić jak mają taką Mamę

Też dostrzegacie podobieństwo córki Marcina Łopuckiego do Katarzyny Skrzyneckiej? Warto wspomnieć, że mąż aktorki ma też syna - Dawida, który jest bliźniakiem Pauli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • materiał bardzo luźno związany z TTBZ podczas gdy tak mało było info. o wczorajszym odcinku specjalnym (gość)

    Jego tematem przewodnim były duety. Dla mnie wciąż najlepszym duetem w historii programu pozostaje duet Natalia Szroeder i Michał Grobelny jako Edyta Górniak i Mietek Szcześniak. Odcinek był fajny jednak liczyłam i zdecydowanie wolałabym występ w rolach Johna Travolty i Olivii Newton John zamiast Mateusza Banasiuka i Joanny Moro, Stefano Terrazzino i Michalinę Sosnę. Występ Michaliny i Stefano był bardziej duetem. Szkoda, że go nie umieszczono w tym odcinku specjalnym.

    31.05.2020 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×