"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pokazuje, jak farbuje włosy i odpowiada na złośliwy komentarz. Powiększyła usta?

Katarzyna Skrzynecka postanowiła pokazać, jak radzi sobie z brakiem możliwości pójścia do fryzjera i kosmetyczki. Opublikowane przez nią zdjęcie sprowokowało jednak niektórych do złośliwości. Jak odpowiedziała aktorka?

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka zmienia wygląd w domu

Przez pandemię koronawirusa niemożliwe jest pójście do fryzjera czy kosmetyczki. Wszyscy muszą więc radzić sobie samemu w domach. Własny salon fryzjerski postanowiła zorganizować Katarzyna Skrzynecka. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie, na którym jest w trakcie farbowania włosów.

Katarzyna Skrzynecka w bikini chwali się efektami diety! Ile schudła?Zobacz więcej

Skrzynecka zdecydowała się zmienić kolor włosów na "beżowy blond", a do ochrony ubrania użyła worka na śmieci. W takim wydanie zaprezentowała się w sieci.

Nowe zastosowanie worka na śmieci oraz śniadaniówek do ochrony okularów przy domowym farbowaniu na ‘beżowy blond’. Taki STAJL na dziś. Miłego dnia!

Wielu fanów aktorki doceniło to, że potrafi sama zadbać o sobie. Nie obyło się jednak także bez złośliwych komentarzy. "No i te usta takie naturalne" - stwierdziła jedna z internautek. Skrzynecka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. "No i ta złośliwość taka durna i tak żałośnie nietrafiona, bo akurat kto jak kto, ale ja jeszcze nigdy nie ingerowałam niczym w swoją twarz ani usta i prawdopodobnie nigdy z tego nie skorzystam" napisała aktorka i jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo".

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka na operację!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • podobnie jak przy tzg tak i przy ttbz dodawane są pod tymi hasłami obecnie materiały okołoprogramowe (gość)

    Tymczasem wczoraj zauważyłam, że na yt na kanale ttbz dodawane są ostatnio wszystkie występy z minionych edycji. Tym razem nie tylko same wykonania, ale też przygotowania i oceny jury. Super. Brakowało mi tam tego. Zwłaszcza od momentu gdy z ipli zniknęły niestety początkowe edycje. A lubię wracać do TTBZ 3 i fantastycznych występów, absolutnie zasłużonego zwycięzcy tamtego sezonu czyli Stefano Terrazzino. To mistrz tego programu. Chyba nikt, tak jak on, obcokrajowiec, nie musiał włożyć aż tyle pracy w występy na tej scenie. Jest bardzo pracowity i niezwykle utalentowany. Wracając jednak do samego tego pomysłu poszerzonych filmików żałuję, że te poprzednie wersje usunięto. Powinny być obie. I krótka i dłuższa. A to dlatego, że przez usunięcie poprzednich wersji zniknęły też tysiące komentarzy do występów. Najbardziej szkoda oczywiście tych pozytywnych. Jeśli więc to możliwe to super byłoby gdyby przywrócono te stare wersje filmików razem z tamtymi komentarzami. :) Niech na owym kanale widnieją i wersje dłuższe i krótsze.

    23.04.2020 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×