"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka wraca na scenę w świątecznym odcinku! Spełniła swoje wielkie marzenie

Katarzyna Skrzynecka wraca na scenę w świątecznym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Aktorka i wokalistka spełniła dzięki temu swoje wielkie marzenie. W kogo się wcieliła?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek świąteczny w piątek, 18.12.2020 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Święta to magiczny czas, a potwierdzi to m.in. wyjątkowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym wystąpią zwycięzcy i uczestnicy dotychczasowych edycji. Wśród nich laureatka Złotej Twarzy z 1. edycji show i jurorka w kolejnych seriach, Katarzyna Skrzynecka.

Krzysztof Ibisz zamiast Piotra Gąsowskiego w świątecznym odcinku! Tak już zostanie?Zobacz więcej

W świątecznej odsłonie "Twoja twarz brzmi znajomo" Skrzynecka zaprezentuje się jako amerykańska wokalistka jazzowa, zwana "pierwszą damą piosenki", Ella Fitzgerald. - Spełnię jedno z moich największych marzeń. To było takie moje ciche marzenie, kiedy śpiewałam jako uczestnik w pierwszej edycji programu - podkreślała przed występem Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka i wokalistka wypowiadała się na temat Elli Fitzgerald w samych superlatywach. - To cudowna, charyzmatyczna królowa światowego jazzu, swinga. Kobieta o tak aksamitnym głosie, jak i aksamitnej osobowości. Kochana nie tylko przez wielbicieli jazzu, osoba legenda i nigdy niezdetronizowana królowa jazzowej wokalistyki - stwierdziła. Co jeszcze powiedziała nam o swoim występie? Zobacz wideo!

Marek Kaliszuk jako pierwszy w tym roku zaśpiewał "Last Christmas"?! Jak ocenia swój występ?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • odnośnie wypowiedzi wideo (gość)

    Pani Kasia wzięła też udział w absolutnie pierwszej edycji TZG- wiosną 2005 w TVN. :) Tak na marginesie: Pan Miszczak z TVN-u powiedział kiedyś, że obecnie polsatowski TZG zbiera "starą publiczność" czyli jeszcze tę zdobytą przy tvn-owskich edycjach. Pewnie sporo w tym prawdy, bo wielu jest widzów, którzy oglądają TZG od początku i po przerwie gdy wznowił go Polsat oglądają dalej. Sama należę do tych osób. Oglądałam wszystkie dotychczasowe 24 edycje (i fajnie jest wrócić dzięki internetowi do pojedynczych fragmentów starszych sezonów). Z drugiej strony są i tacy widzowie, którzy oglądali TZG tylko w tvn, a po przerwie już nie. Jest i trzecia grupa czyli tacy telewidzowie, którzy oglądają TZG dopiero od czasu gdy jest w Polsacie.

    17.12.2020 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×