"Twoja twarz brzmi znajomo". Marcel Sabat wziął ślub! Kim jest jego wybranka Natalia Filipczuk?

Marcel Sabat, popularny aktor młodego pokolenia oraz uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo" jest już po ślubie. Kim jest jego wybranka Natalia Filipczuk? Jak wyglądała uroczystość? Zdjęcia ze ślubu Marcela Sabata i Natalii Filipczuk trafiły do sieci!

Multimedia

Marcel Sabat to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Szerokiej publiczności dał się poznać rolą w filmie „Kamienie na szaniec”. Następnie mogliśmy go oglądać m.in. w serialach: "Komisja morderstw", "Na Wspólnej" i "M jak miłość", "Odwróceni: Ojcowie i córki" oraz filmie „Kamerdyner” i programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Aktorzy opowiadają w kogo się wcielili w filmie Filipa Bajona [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcel Sabat poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest już po ślubie. Wybranką pochodzącego z Kielc aktora jest modelka Natalia Filipczuk, która wystąpiła m.in. w teledysku aktora do utworu "Potrzebuję Cię". Ich ślub odbył się w kościele św. Franciszka Ksawerego w miejscowości Przywidz na Pomorzu. Świadkiem Pana Młodego był Dawid Czupryński, czyli Bruno z "Na Wspólnej".

Państwo Młodzi pochwalili się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądał ślub Marcela Sabata i Natalii Filipczuk!

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×