"Twoja twarz brzmi znajomo". Marek Kaliszuk jako pierwszy w tym roku zaśpiewał "Last Christmas"?! Jak ocenia swój występ?

Marek Kaliszuk to jedna z gwiazd świątecznego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak sam wskazuje, być może jako pierwszy w tym roku zaśpiewał hit świąt Bożego Narodzenia, "Last Christmas". Jak ocenia swój występ?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek świąteczny w piątek, 18.12.2020 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Świąteczny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest już nagrany. Na scenie pojawili się Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato oraz Marek Kaliszuk, który wystąpił jako George Michael.

Powstał świąteczny odcinek rozrywkowego hitu Polsatu! Krzysztof Ibisz współprowadzącym! Kiedy emisja?Zobacz więcej

"Last Christmas" to jedna z piosenek - symboli, której dźwięki zwiastują nadejście świąt Bożego Narodzenia. Zna ją chyba każdy i dzięki niej George Michael z zespołem Wham! co roku goszczą w naszych domach. W świątecznym odcinku show Polsatu Marek Kaliszuk zaśpiewał właśnie ten utwór.

- Mam wrażenie, że chyba jako pierwszy na świecie zaśpiewam "Last Christmas". Od wielu lat trwają zakłady, kto pierwszy puści, wyemituje ten utwór w radio czy w telewizji. Myślę, że my w Polsacie będziemy pierwsi - powiedział Kaliszuk w dniu nagrania programu. Jak zwycięzca 2. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ocenia siebie jako George'a Michaela? Zobacz wideo!

Krzysztof Ibisz zamiast Piotra Gąsowskiego w świątecznym odcinku! Tak już zostanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe czy ten świąteczny odcinek będzie też na ipli (gość)

    Jeśli tak to fajnie, ale równocześnie potwierdzi to też nierówne podejście do odcinków specjalnych TTBZ i TZG. Bo jakoś takich odcinków TZG niestety nie ma na ipli. Dobrze chociaż, że powtórka tego świątecznego odcinka będzie w niedzielę. Dziwne tylko, że o wcześniejszej porze niż zwyczajowo. Mianowicie wczesnym popołudniem bo ok. 13.

    17.12.2020 14:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×