"Twoja twarz brzmi znajomo". Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przyszedł na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresie. Aktorka wyjaśnia dlaczego!

Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej przyszedł na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresie i wywołał tym spore poruszenie wśród internautów. Zamieszanie wokół sportowego stroju męża zdenerwowało aktorkę, która postanowiła zabrać głos z tej sprawie.

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka broni męża, który przyszedł na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresie

W czwartek, 5 marca odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyło mnóstwo znanych osób, w tym koleżanka aktora z programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Katarzyna Skrzynecka. Jurorka show Polsatu pojawiła się na pogrzebie Królikowskiego w towarzystwie męża. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie jego stylizacja, która rozjuszyła internautów.

Paweł Królikowski otrzymał pośmiertne odznaczenie od prezydenta. Odebrała je Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaZobacz więcej

Marcin Łopucki na pogrzeb Pawła Królikowskiego przyszedł bowiem w szarym dresie i sportowych butach. Internauci nie mieli dla męża Skrzyneckiej litości. W komentarzach na forach internetowych pojawiło się mnóstwo krytycznych słów pod jego adresem.

Głos w sprawie nietrafionej stylizacji męża zabrała już Katarzyna Skrzynecka. Aktorka w emocjonalnym poście na Instagramie wyjaśniła, dlaczego jej ukochany przyszedł na pogrzeb w dresie.

Niestety wstyd to powinno być tym, którzy bezmyślnie hejtują👎👎👎 komentować czyjś wygląd i ubranie w tak dramatycznych okolicznościach. Może dopuści Pani w miejsce potępiania bez zastanowienia, do swego powierzchownego oceniania ludzi, że być może ktoś w ogóle nie miał tam być... Musiał być w pracy, prowadząc zajęcia sportowe i rehabilitacyjne. Wyrwał się NIEOCZEKIWANIE na chwilę ze swojej pracy, by choć przez chwilę MÓC BYĆ Z NAMI WSZYSTKIMI żegnającymi Przyjaciela. I wie Pani, co powiedziałby Królik??? "Dla mnie, Stary, mógłbyś być nawet w płetwach! Fajnie, że zdążyłeś się wyrwać i wpaść choć na chwilę." Ale Paweł był mądrym i pełnym pogody Facetem. Wysoko ponad takich hejterów. - napisała aktorka w odpowiedzi na krytyczny komentarz jednej z internautek.

Paweł Królikowski był uznanym aktorem, zarówno teatralnym, filmowym, jak i telewizyjnym. Od 2018 roku pełnił także funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. W 2018 roku odznaczony został Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze - Gloria Artis" nadawanym przez MKiDN. Aktor znany m.in. z serialu "Rnczo" zmarł w czwartek 27 lutego nad ranem. Królikowski został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Ja uważam że skoro Mąż Pani Katarzyny Skrzyneckiej był w Pracy i nie miał przy sobie innych spodni i ubrań tylko te w których był i że miało pierwotnie go nie być na pogrzebie Pawła Królikowskiego a jednak przyszedł bo chciał pożegnać zmarłego Przyjaciela swojej żony to dobrze świadczy o Panu Marcinie jednak ja jestem wychowany z domu żeby na różne okazje ubierać się stosownie więc dlatego myślę że pan Marcin mógł przebrać te spodnie i Poświecić parę minut to nie jest karkołomny wyczyn jednak ważniejsza jest oczywiście obecność i to że Pan Marcin Pożegnał Przyjaciela swojej żony a po za tym znam osoby które źle się czują w różnych Krawatach lub tych galowych ubrań niekiedy nie mają w swojej szafie to wtedy ważniejsza jest oczywiście obecność na takim wydarzeniu a i Każdy człowiek ocenianie powinien zacząć od siebie. Co do Pawła Królikowskiego okropny żal i pustka że nie ma go już z nami i że już nigdy nie wystąpi jako Juror w Programie " twoja Twarz brzmi znajomo" będzie go bardzo również w tym programie brakowało. Wyrazy współczucia dla całej rodziny Pawła Królikowskiego łącze się z wami w bólu. Nikt nigdy Pawła w tym Programie nie zastąpi żaden inny Juror on był jeden jedyny w swoim rodzaju już za nim tęsknie.

  09.03.2020 11:50
 • Kamila (gość)

  Też uważam, że ważniejsza od stroju jest obecność...ale, no właśnie jest to ale...przebranie spodni to nie jest karkołomny wyczyn i trwa chwilkę, więc można było się bardziej postarać.

  07.03.2020 05:48
 • Magda (gość)

  Jestem tradycjonalistką i uważam że sposób w jaki się ubieram na różne okazje świadczy o mnie. Pogrzeb z całą pewnością wymaga odpowiedniego stroju.

  06.03.2020 20:29
 • Iwona (gość)

  Brawo, ma Pani rację Pani Kasiu. Liczy się człowiek , nie strój !

  06.03.2020 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×