"Twoja twarz brzmi znajomo". Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala i czeka na operację! Co dolega Marcinowi Łopuckiemu?

Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że jej mąż trafił do szpitala. Co dolega Marcinowi Łopuckiemu? Sportowiec w ciągu najbliższych trzech dni będzie musiał przejść operację.

Multimedia

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala z bólem w dolnej części brzucha. Aktorka i jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformowała o tym w poniedziałek (23.03) za pośrednictwem mediów społecznościowych.

[...] Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem - nie wiem - wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach , do granic omdlenia zwinięty z bólu... - zaczęła Skrzynecka.

Weronika Rosati, Katarzyna Skrzynecka, Karol Strasburger będą bawić widzów Polsatu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Z kolejnego wpisu Katarzyny Skrzyneckiej na Instagramie dowiadujemy się, że jej mąż przebywa już w domu, ale w ciągu najbliższych trzech dni będzie musiał przejść operację.

Bezpieczni w domu. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia dla męża. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że nie obejdzie się bez operacji w ciągu najbliższych 3 dób 😣. Bez dzisiejszej błyskawicznej reakcji chirurga w Klinice Damiana i zabiegu doraźnie pozwalającym na czekanie do właściwej operacji, mogło być bardzo ciężko. Póki co mąż czeka bezpiecznie w domu. Jutro wraca do kliniki na dłużej. DZIĘKUJĘ KLINICE DAMIANA 👍❤ #niechorujcieteraznanic!

Szczegóły jego pobytu w szpitalu i operacji nie są znane. Aktorka zapewniła jedynie, że zły stan zdrowia jej męża nie ma związku z epidemią koronawirusa. Marcinowi Łopuckiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×