"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Milowicz wystąpi w nowej edycji programu! Polsat oficjalnie potwierdził jego udział w słynnym show

Telewizja Polsat potwierdziła udział Michała Milowicza w kolejnej, 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym samym stał się on pierwszym oficjalnie zaprezentowanym przez stację uczestnikiem słynnego show.

Multimedia

Michał Milowicz wystąpi w kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Już najbliższej jesieni, na antenie telewizji Polsat pojawi się kolejna edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tej pory słynne show doczekało się już 16. sezonów. Zwycięzcą ostatniej edycji został Danzel, który w finałowym odcinku wcielił się w postać Czesława Niemena.

Obecnie trwają przygotowania do 17. edycji programu. Jeśli chodzi o jego skład, do tej pory było jedynie wiadomo, że z programem pożegna się zasiadający w fotelu jurora Krzysztof Cugowski i zastąpi go zwycięzca 15. edycji, Robert Janowski.

Krzysztof Rutkowski wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Polsat oficjalnie potwierdził jego udział w tanecznym showZobacz więcej

Pojawiły się również pierwsze doniesienia związane z tym, kto wystąpi w 17. edycji programu. Telewizja Polsat za pośrednictwem swojego konta na Instagramie oficjalnie potwierdziła nazwisko pierwszego uczestnika nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jest nim słynny aktor i wokalista, Michał Milowicz.

Rozpoczynamy ujawnienie uczestników 17. edycji #TTBZ! 🔥 Na pierwszy rzut idzie aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz i biznesmen! 🤯 Co tu dużo mówić! Przed Wami polski Elvis! 🕺🏻➡ @michal_milowicz 💥😀 - można przeczytać w treści udostępnionego przez Polsat posta.

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino wystąpi w kolejnej edycji programu? Zdobył się na zaskakującą szczerośćZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×