"Twoja twarz brzmi znajomo" - najlepsze występy. TOP15 najczęściej oglądanych metomorfoz uczestników! [RANKING+WIDEO]

Wiele z występów uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" okazało się wielkimi hitami internetu! Które z nich były klikane najczęściej? Sprawdźcie nasz ranking TOP15 najczęściej oglądanych występów w sieci!

Multimedia

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce i jeden z największych hitów Polsatu! Uczestnicy programu w każdym odcinku muszą wcielić się w jedną z wielkich gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Na potrzeby występu muszą zmienić głos, kolor skóry a często nawet... płeć. Zwycięzca odcinka przeznacza 10 000 złotych na wybrany cel charytatywny. Wygrany całego sezonu może w ten sposób rozdysponować czek opiewający na 100 000! Przed Wami ranking najczęściej oglądanych występów w historii programu!

Zobacz galerię

Filip Lato jako Czesław Niemen - najlepszy występ w historii programu? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak popularne są występy uczestników TTBZ w sieci?

Od drugiej edycji programu występy uczestników na bieżąco publikowane są w serwisie YouTube. Wiele z nich okazało się wielkimi hitami internetu, które mają miliony wyświetleń. W naszym zestawieniu znaleźli się uczestnicy z różnych edycji. Najwięcej, bo aż sześć występów pochodzi z 7. edycji programu, która była emitowana wiosną 2017 roku. Niektórzy artyści pojawiają się w rankingu kilkukrotnie. Liderką w tym względzie jest Maria Tyszkiewicz, która aż trzy razy była autorką absolutnie hitowych wykonań. Każdy z przedstawionych w zestawieniu występów ma ponad milion wyświetleń, co samo w sobie jest świetnym wynikiem. Najlepsi potrafili jednak nabić kilkakrotnie więcej!

Skąd popularność występów TTBZ?

Powodów popularności jest wiele! Niektóre wykonania cieszą się popularnością ze względu na niebywały kunszt artystyczny. Tak było między innymi z piosenką "I have nothing" w wykonaniu Natalii Szroeder. Inne występy były po prostu zabawne, przykładowo Sławomir śpiewający piosenkę z "Podróży Pana Kleksa". Inne z kolei stały się sławne ze względu na popularność oryginalnego wykonawcy. Kasia Popowska wcielająca się w Zenka Martyniuka przyciągnęła przed ekrany komputerów tysiące widzów. Każde z wykonań wyszczególnionych w naszym rankingu ma swoją własną historię i pozostanie w pamięci fanów programu na długi czas!

Grzegorz Markowski na scenie! Podobieństwo jest uderzające! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sprawdźcie TOP15 najpopularniejszych występów z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w naszej galerii!

Zobacz galerię

Uczestnicy TTBZ10 o zmianie płci

Komentarze

Skomentuj
  • liczyłam na taki specjalny odcinek przy okazji 20-go Tańca z gwiazdami (gość)

    W temacie wczorajszego Jubileuszowego Odcinka Specjalnego Twoja Twarz Brzmi Znajomo- miło obejrzeć występy najlepszych ponownie. Przy Stefano Terrazzino spodziewałam się raczej przypomnienia jego występu w roli Cesarii Evory, ale i Jurij Szatunow był jego świetnym zwycięskim wcieleniem. A mówią, że tylko prawdziwy artysta może pozwolić sobie na humor i dystans w występie. I tak tam było. Dobry program na święto. Pokazuje jak zdolnych artystów mamy. P.S. Aż się łezka w oku zakręciła czytając na fb post Stefano Terrazzino dodany z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada. Często tak jest, że w nas i w naszym kraju więcej cech pozytywnych widzą przyjezdni niż my sami. (polecam też zobaczyć jeden z jego ostatnich wywiadów video, którego udzielił jednemu z portali)

    12.11.2018 13:34
  • Obserwator (gość)

    Mateusz Ziółko nie pobił rekordu co do punktacji (niestety a by zasłużył) Rekord pobił Kacper Kuszewski w 8 edycji w 9 odcinku jako Mieczysław Fogg z piosenką "Piosenka o mojej warszawie"

    12.11.2018 00:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×